Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-06-2020 14:23   Güncelleme : 03-06-2020 14:23

Tesislerde Kır Düğünü

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kır düğünü daveti yaptı

Tesislerde Kır Düğünü

Hes Kablo Kayserispor, Pandemi sürecinde yasakları fırsata çevirmek istiyor. Hes Kablo Kayserispor tesislerinde Kır düğünü yapılması ve kulübe gelir sağlanması planlanıyor.

Kır düğünü
Mart ayından bu yana Türkiye'de de görülen ve binlerce insanın hayatını kaybetmesine yüzbinlerce insanın da ölümle mücadele etmesine neden olan Coronavirüs salgınından korunma tedbirleri kapsamında yasaklanan düğün merasimleri ile ilgili Kayserispor kulübü gelir sağlayacak bir fikir üretti. Kapalı alanlarda toplu halde düğünlerin halen yasak olduğu Türkiye'de, açık havada kır düğünü konseptinde Pandemi kurallarına uygun şekilde nişan ve düğün merasimlerinin düzenlenmesi planlanıyor. Sarı Kırmızılı kulüp yönetimi, Kayserispor tesislerinde kır düğünü organizasyonu yapılmasına karar verdi.

Başkan'dan davet
Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Düğün organizasyon işlerinin içerisinde olan Asbaşkanımız Mustafa Tokgöz ile de konuştuk. Tesislerimizde Pandemi kurallarına uygun kır düğünü yapılabilir. Sosyal mesafelere uygun bir şekilde açık havada, Kayserispor tesislerinde kır düğünü gerçekleştirilebilir. Kır düğünü yapmak isteyen vatandaşlarımızı bekleriz. Böylelikle kulübümüze de şu süreçte önemli bir gelir elde edilebilir" dedi.