Ekonomi
Giriş Tarihi : 04-12-2017 11:38   Güncelleme : 12-10-2018 09:34

Teşekkürler Melikgazi

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe halkına teşekkür etti.

Teşekkürler Melikgazi

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 1 -30 Kasım tarihleri arasında yatırılması gereken emlak vergisi ikinci taksitlerini yatıran mükelleflere teşekkür etti.

HİZMET İÇİN VERGİ
Belediye yatırım ve hizmetlerin temelini vergiler oluşturduğunu belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, özellikle ilçe sınırları içerisinde tarla, arsa ve evleri bulunan mükelleflerin ödemiş olduğu vergilerin yine hizmet olarak kendilerine geri döneceğini kaydetti.

KREDİ KARTI KOLAYLIĞI
Melikgazi Belediyesi olarak birçok ilk’i başlattıklarını hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, kredi kartı ve internet üzerinden vergi ödemeyi 12 yıl önce ilk kez başlatarak yeni bir hizmet anlayışı getirerek hizmet kalitesini artırdıklarını kaydetti. Emlak vergisinin ödenmesi süresinde mükelleflerin % 13 bilgisayardan, % 87'sinin bizzat belediye gelerek vergilerini ödediğini  ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, tahsil edilen vergilerin % 48‘inin kredi kartı ile  % 22’sinin internet üzerinden ödenmiş olduğunu geri kalan % 30’sinin ise nakit olarak ödendiğini söyledi.

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Emlak vergisini yatırarak vatandaşlık görevini yerine getiren mükelleflere teşekkür ederek, bu vergilerin kendilerine hizmet olarak geri döneceğini sözlerine ekledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA