28 MART 2020 Cumartesi 23:47
Advert
Futbol
Giriş Tarihi : 02-02-2020 20:57   Güncelleme : 02-02-2020 21:10

Terim'den Kayserispor maçı yorumu

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, farklı kazandıkları Kayserispor maçı sonrasında neler söyledi. Fatih Terim, zirve ile azalan puan farkı ile ilgili neler söyledi.

Terim'den Kayserispor maçı yorumu

Sahasında ligin son sırasında bulunan Hes Kablo Kayserispor ile karşılaşan ve müsabakayı 4-1 kazanan Galatasaray'da gurur vardı. Müsabaka sonrasında oyuncularını tek tek tebrik eden teknik direktör Fatih Terim, adım adım zirveye yürüdüklerini söyledi.

Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim, müsabaka sonrasındaki açıklamasında "Rakiplerimizin kaybettiği haftada mutlak kazanmak için çıktığımız bir maçtı. Bugün, oyuncularım beraber oynamayı, birbirine güvenmeyi iyi becerdiler. Oyunu ileride oynamak isteyen, devamlı yeni arayışlar içerisindeki bir oyun anlayışı doğal olarak bazı zaaflar da getiriyor. Ama her geçen maç süreyi daha çok artırma düşüncesindeyim. 3 puan bizim için çok güzel. hele hele evimizde kazanmak daha da güzel" dedi.

4-1 kazanan takımın teknik direktörü Fatih Terim, "Zirvenin ortağı çok. Rakipler çok fazla. Her hafta ayrı bir hikaye, her maç ayrı bir senaryo. Hiç birşeye bakmadan her maçımızı ayrı analiz edip sıkı hazırlanarak, kendi oyunumuza odaklanarak maçlarımızı oynayacağız. Maçlarımızı kazanacağız ki, rakiplerimizin kaybettiği anlamlı olsun" açıklaması yaptı.

Haber: Halil Köktaş

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA