Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 13:54   Güncelleme : 18-01-2021 13:54

Temizlik Benim İşim 18-22 Ocak Puan durumu kim kaç puan aldı? Temizlik Benim İşim 18-22 Ocak Temizlik Benim İşim yarışmacıları kim?

Temizlik Benim İşim 18-22 Ocak Puan durumu kim kaç puan aldı? Temizlik Benim İşim 18-22 Ocak Temizlik Benim İşim yarışmacıları kim?

Kayseritempo.org - Temizlik Benim İşim 18-22 Ocak Puan durumu kim kaç puan aldı? Temizlik Benim İşim 18-19-20-21-22 Ocak Temizlik Benim İşim yarışmacıları kim? FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve uzun süredir ekranların en çok izlenen yarışması olan Temizlik Benim İşim yarışmasında heyecan hız kesmeden devam ederken, izleyenler Yarışmacılar kim ve Puan durumu tablosunu merak etti.

Geçtiğimiz hafta Temizlik Benim İşim yarışmasının kazananı açıklandı. Pazartesiden cumaya yarışmacıların mücadelesine ortak olan Kadir Ezildi, yarışmacıların verdiği puan üzerine kendi değerlendirme puanını vererek son noktayı koydu.

15 Ocak Cuma haftanın kazananı kim oldu ?

Gülnar toplamda 13 puan alarak haftanın sonuncusu oldu.

Gökçe toplamda 14 puan alarak haftanın dördüncüsü oldu.

Zeynep toplamda 15 puan alarak haftanın üçüncüsü oldu.

Melike toplam 16 puan alarak haftanın ikincisi oldu.

Rabia toplamda 19 puan alarak 10 bin liralık ödülü kazandı.

Temizlik Benim İşim geçen haftaki yarışmacılar

Sevilen yarışmada mücadele kıyasıya devam ederken, yarışmacılar büyük ödülün sahibi olmak için en iyi temizliği yapmak zorunda kalıyor. İddialı isimler arasında yer alan 24 yaşındaki Gökçe, aslen Balıkesir ve 24 yaşında. Şuan çalışmayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olmak istiyor. Deneyimli isimlerden biri olan Rabia Bozkuş 35 yaşında ve Nevşehir’de yaşıyor. Çocuklarına bakmak için Evlere temizliğe giden Rabia Bozkuş, temizliğiyle dikkat çekiyor. Bu haftaki iddialı yarışmacılardan biri olan Gülnar, 2 ay önce Türkiye’ye çalışmak için geldi,  10 bin TL yi almadan gitmek istemiyor. Yarışmaya Pendik’ten katılan 25 yaşındaki Melike, petek temizliğinde iddialı olduğunu hatta çeyizinde petek temizleyicisi olduğunu söylüyor. Daha önce Organizasyon işi yapan iddialı yarışmacı Niğde’de yaşıyor.

18 Ocak Temizlik Benim İşim Yarışmacıları kimdir?

Beğeniyle takip edilen yarışma Temizlik Benim İşim’de sunucu Kadir Ezildi’nin enrejisini bir an bile düşmüyor. İzleyiciler 18 – 22 Ocak yarışmacılarını merak ediyor. 301. Bölüm Fragmanı yayınlandı ancak kimlerin yarışacağı henüz net değil