Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 12-11-2019 10:26

Tarihi fark. Yolspor Demirspor maçı

Kayseri amatör küme. 14 gollü Süper Amatör Küme Kayseri Yolspor Kayseri Demirspor maçı

Tarihi fark. Yolspor Demirspor maçı

Kayseri Süper Amatör Küme’de son zamanların en farklı galibiyeti ve en gollü maçı vardı. Zirve mücadelesi veren Kayseri Yolspor ile ligin son sırasında bulunan Kayseri Demirspor, Argıncık Stadı'nda karşılaştı. 14 golün atıldığı maçta 12-2'lik skor ile 3 puanı alan taraf Kayseri Yolspor oldu.

Son zamanların en farklı galibiyetine imza atan Kayseri Yolspor'da Mehmet Karakoyun 4 gole imza atarak haftaya damgasını vuran isim oldu. Sait Emre ile Cüneyt Egemen de ikişer gol attı. Kayseri Demirspor ise 2 golü de penaltıdan buldu.

STAT: Argıncık Stadı 2 Nolu Saha
HAKEMLER: Suat Alptekin ** Recep Güneş ** Yaşar Özçetin **
KAYSERİ YOLSPOR: Ersin İptaş *** Murat Şen ** Said Emre Gündoğan *** Ümit Al *** Levent Karabacak ** (Dk.46 Göktuğ Berathan Şeker **) Koray Tuna *** (Dk.65 Yusuf Yücel **) Cüneyt Egemen Karagöz *** Gökhan Savranlar *** (Dk.60 İhsan Yasıt **) Mehmet Karakoyun *** Batuhan Çelik *** Beytullah Özcan ***
KAYSERİ DEMİRSPOR: Şenol Burul * Muhammed Ökelekli * Ali Can Koçer * Musa Örüs * Sadık Arslan * Batuhan Duran * Ferhat Uğur * Ebubekir Sain * Gökhan Öztürk * Nüfil Ünal * Alper Durdu *
GOLLER: Mehmet Karakoyun Dk.12,14,17 ve 70, Said Emre Gündoğan Dk.36 ve 42, Gökhan Savranlar Dk.30, Beytullah Özcan Dk.33, Cüneyt Egemen Karagöz Dk.40 ve 82, Yusuf Yücel Dk.87, Muhammed Ökelekli Dk.49 (kendi kalesine) (Kayseri Yolspor), Alper Durdu Dk.23 (penaltı), Sadık Arslan Dk.80 (penaltı) (Kayseri Demirspor)