Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-12-2019 21:26   Güncelleme : 08-12-2019 21:33

Taraftar moral, Bülent hoca söz verdi

Kayserispor taraftarı, tesislere giderek takıma moral verdi. Teknik Direktör Bülent Uygun da taraftara söz verdi. Futbolcuların tavırları ise son derece dikkat çekici idi.

Taraftar moral, Bülent hoca söz verdi

İstikbal Mobilya Kayserispor taraftarı, tesislere giderek sarı kırmızılı takıma moral verdi. Başkan Berna Gözbaşı takıma destek verilmesini istedi. Teknik direktör Bülent Uygun, "başaracağız" dedi.

Taraftar morali
İstikbal Mobilya Kayserispor taraftarı, Çaykur Rizespor maçı öncesi tesislere giderek sarı kırmızılı takım oyuncularına moral verdi. Taraftarlar, Kayserispor tesislerinde meşale yakıp, tezahüratlarda bulundu. Taraftarlar, "Bizler inandık siz de inanın. Bizim için bu maçı alın" ve "sahada basmadık yer bırakmayın" tezahüratlarında bulundular. Kayserispor futbolcuları, kendilerine yapılan tezahüratları adeta film izler gibi izlerken ne bir alkış yaptı ne de tempo tuttu.

Gözbaşı destek istedi
İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, taraftarlara yönelik yaptığı kısa konuşmada, "Kavgayı bırakıyoruz. Pozitif enerji veriyoruz. Hep beraber destek veriyoruz" dedi. Sarı Kırmızılı taraftarlar, Berna Gözbaşı lehine de tezahürat yaptı.

Uygun sözü!
Teknik Direktör Bülent Uygun da, "Bu formanın ve bu armanın sahibi sizlersiniz. Bizler kalıcı değiliz, buraya hizmet etmeye geldik. Futbolcu kardeşlerim, ligin ilk yarısı bitene kadar, terinin son damlasına kadar mücadele edecekler. Bu mücadelede sizlerin de bizimle olmanızı istiyoruz. Bugün geldiniz bunu gösterdiniz. İnanıyorum ki futbolcu kardeşlerim sahada gereğini yaparak inşallah Kayserispor'umuzu ligde tutacağız. O yüzden sizden duanızı ve desteğinizi istiyoruz. Biz inandık. İnandığımız için de buradayız. Allah'ın izniyle de başaracağız" açıklaması yaptı.