Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 18:40   Güncelleme : 22-02-2021 18:40

Survivor'dan Elenen Hayrettin Bu Gerçekle Herkesi Şoke Etti!

Survivor yarışmasından elenen Hayrettin Karaoğuz hakkında herkesi şaşkına çeviren bir gerçek ortaya çıktı.

Survivor'dan Elenen Hayrettin Bu Gerçekle Herkesi Şoke Etti!

Survivor yarışmasından elenen Hayrettin Karaoğuz hakkında herkesi şaşkına çeviren bir gerçek ortaya çıktı.2021 Survivor yarışmasında kimsenin beklemediği bir eleme yaşandı. Yarışma tüm hızıyla devam ederken ünlüler ve gönüllüler arasından mecburen bir eleme yaşandı.

Yarışma da geçen hafta Survivor dokunulmazlık yarışında kaybeden adaya veda etmek zorunda kalan kişi Hayrettin Karaoğuz olmuştu. Bu vedayı kimse beklemiyordu. Yarışmadan elendikten sonra dikkatleri üzerine çeken yarışmacı kendisi hakkında hayranlarını hayli merak içinde bıraktı.

Hayrettin Karaoğuz Hakkında Merak Edilen Gerçekler

Survivor yarışmasına katılıp dikkatleri üzerine çeken Hayrettin Karaoğuz kimdi? Yaşı işi mesleği evli veya bekar oluşu hakkında kafalarda soru işaretleri vardı. 

Survivor yarışmasında ömrü fazla uzun olmamış ve kısa bir süre sonra yarışmadan elenmişti. Hayrettin Karaoğuz hakkında en çok merak edilen soru yaşı olmuştu.

Hayrettin Karaoğuz kaç yaşındadır? Evli midir? çocuğu var mıdır? şimdi bu sorulara bakalım. Ünlü oyuncu ve komedyen Hayrettin Karaoğuz 1 Ocak 1984 doğumlu olup şu an 37 yaşındadır. İstanbul  Bakırköy doğumludur. Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar ilköğretim okulunda başlamıştır.

Sonrasında Yahya Kemal Beyatlı lisesini bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirmiştir. Türk internet ünlüsü, oyuncu, sunucu ve aynı zaman da komedyendir. Evli olup olmadığı hakkında bir bilgi mevcut değildir. Kalk gidelim, Gelecekten Bir Gün, İlk öpücük, Vezir parmağı gibi filmlerde rol almıştır.