Medya
Giriş Tarihi : 10-06-2020 23:44   Güncelleme : 11-06-2020 14:14

Survivor’da Nisa şoku

Survivor 2000 yarışmasında Nisa geceye damgasını vurdu. Ardahan’ın Nisa kararı. Survivor Nisa kimdir kaç yaşında.

Survivor’da Nisa şoku

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2000 yarışmasında geceye damgasını vuran isim Nisa oldu. Cemalcan ile Ardahan'ın takım kaptanı olduğu ve takım oyuncularını belirlediği gecede Nisa, ünlü futbolcu Sercan ile aynı takımda olmak istemedi.

Ardahan'ın "Nisa seni takımıma almak istiyorum.Gelir misin" demesi üzerine Nisa "Hayır beni alma. Sercan ile aynı takımda olmak istemiyorum" dedi. Ardahan'ın ısrarlarına rağmen Nisa gelmek istemedi. Ardahan da Nisa yerine Yasin'e seçti. Yasin de Nisa'ya dönüp "Senin için kendimi feda ettim. Orada mutlu olamayacağını bildiğim için ben geçiyorum" dedi. Nisa bu kez de Yasin'e çıkışarak "Yapma. Benim için yapma" dedi.

Survivor Nisa kimdir?
Nisa Bölükbaşı. 2 Temmuz 1998 Prag'da doğumlu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başlayan Nisa Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.