Magazin
Giriş Tarihi : 10-06-2020 09:12   Güncelleme : 10-06-2020 09:12

Survivorda gözyaşları sel oldu

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor’da gözyaşları sel oldu. İletişim ödülünü kazanan Mavi takımın aileleriyle görüşmesi sırasında Cemal Can ve Evrim duygusal anlar yaşadı.

Survivorda gözyaşları sel oldu

Survivor 2020’de son bölümde iletişim oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Yarışı 10’a 6 skorla Mavi takım kazandı. Mavi takımın oyuncuları kendilerine ayrılan süre zarfından aileleriyle konuşarak hasret giderdi. Uzun zaman sonra aileleriyle görüşen yarışmacıların duygusal halleri geceye damga vurdu. 

Mavi takım yarışmacısı Evrim, kardeşi ve annesiyle konuşması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Takım kaptanı Cemal Can ise ailesiyle konuşurken hıçkırıklara boğulması, pek çok kişiyi duygulandırdı. 
Kıyasıya mücadelenin devam ettiği yarışmada Ünlüler takımı bölünmüş ve oyuncular iki gruba eşit olarak paylaştırılmıştı. Kırmızı takımın kaptanı futbolcu Sercan Yıldırım olurken, Mavi takımın kaptanı ise DJ Cemal Can olmuştu. Finale çok az bir zaman kala ise hangi takımın oyuncusunun zirvede yerini alacağı merak konusu oldu.