Magazin
Giriş Tarihi : 10-05-2020 17:34   Güncelleme : 10-05-2020 17:34

Survivor'da Coronavirus şoku

binlerce insanı ekran başına kilitleyen Survivor 2020 yarışmasında coronavirüs üzüntüsü yaşanıyor. Kötü haberi Acun Ilıcalı verdi.

Survivor'da Coronavirus şoku

Survivor 2020 yarışmasında Ünlüler ile Gönüllüler arasında yaşanan kıyasıya mücadele devam ederken, oldukça üzüntü verici birg elişme yaşandı. 11 Mart tarihinden beri ülkemizde de kendisini oldukça soğuk hissettiren ve binlerce insanın canına mâülolan Coronavirüs salgını Survivor 2020 yarışmasına da sirayet etti.

Test sonucu
Survivor 2020 yarışmasında bu sezon Gönüllüler takımında yarışan Makbule Karabudak'ın Covid19 test sonuçlarının pozitif çıktığı açıklandı. Yarışmanın ilk haftası elenen Karabudak, Şubat ayında Dominik'ten Türkiye'ye dönmüştü. Mesleği ebelik olan Makbule Karabudak, elendikten sonra sosyal medya hesabından "Hem bir Survivor yarışmacısı hem de sahada aktif çalışan bir sağlıkçı olarak yaşadığımız süreci paylaştım. Her şeyde vardır bir hayır demişler. Evet, belki çok erken veda ettim Survivor'a ama burada beni bekleyen kutsal bir görev varmış. Ben bugün olduğu gibi yarın da sizler için sahada olacağım, sizler de bizim için Evdekalın güzel günler yakın" cümleleri paylaşmıştı.

Makbule'nin durumu
Survivor 2020'de yarışan Makbule Karabudak, elendikten sonra mesleğine dönmüş ve Mart'tan bu yana da meslektaşları gibi Coronavirüs salgını ile mücadele ediyordu. Sosyal medya hesabından 'geçmiş olsun' mesajlarına teşekkür eden Karabudak'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Acun Ilıcalı’nın bu akşam yayınlanacak bölümde yarışmacılara Makbule'nin corona virüse yakalandığını açıklayacağı iddia edildi. Ilıcalı'nın 'Survivor'da bu sezon aklınızda kalan bir konsey olacak bu, bir haber vereceğim' sözleri üzerine yarışmacıların gözyaşlarına boğulduğu anlar dikkat çekti.