Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 00:47   Güncelleme : 21-02-2021 00:47

Survivor Yunus Emre Karabacak elendi mi? Survivor Yunus Emre neden yok? Survivor Yunus Emre diskalifiye mi oldu, sakatlandı mı?

Survivor Yunus Emre Karabacak elendi mi? Survivor Yunus Emre neden yok? Survivor Yunus Emre diskalifiye mi oldu, sakatlandı mı?

Kayseritempo.org - Survivor Yunus Emre Karabacak elendi mi? Survivor Yunus Emre neden yok? Survivor Yunus Emre diskalifiye mi oldu, sakatlandı mı? Ekranlarda yarışmacı Yunus Emre göremeyen takipçiler nedenini merak etti. Yunus Emre yarışmadan ayrıldığında sorular akla geldiğinde gerçeğin farklı olduğu anlaşıldı. Yunus Emre Karabacak'ın elenip elenmediği sorusu günün sorusu oldu. Survivor 2021'in sosyal medyada elenen isimleri tartışma konusu oldu. Gönüllüler takımının başarılı oyuncusu Yunus Emre Karabacak yarışmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde adada geçirdiği zorlu mücadelede beklenmedik bir kaza sonucu yaralanan Yunus Mere, ortadan kaldırılırken, nerede ve neden soruları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Sorular merak konusudur. Yarışmacıları yakından takip eden izleyiciler, sorularına cevap arıyor. Survivor'da çıkan yangında ayaklarını yakan Yunus Emre Karabacak, bir hafta oynayamadı. Talihsiz kazası sonucunda rahatsızlığı ilerleyecekti ve Yunus Emre'nin bu akşam Survivor gönüllüler takımına dahil edilmediği görüldü.

Survivor Yunus Emre Karabacak elendi mi?

Dünyanın en çetin yarışması olarak kabul edilen Survivor'da çıkan yangında ayaklarını yakan Yunus Emre Karabacak, bir hafta boyunca oynayamadı. Hastalığı ilerlemiş olacak ve Yunus Emre'nin Survivor gönüllüler takımında bu akşam kadroda olmadığı görüldü.

Survivor 20 Şubat Market Oyunu Kim Kazandı?

Ünlülerden İlayda ve gönüllülerden Yunus Emre, sakatlığı nedeniyle bu akşamki market maçına katılamadı. Oyunda 5 erkek ve 4 bayan yarışmacı seçildi. Finalde dört atışlık takımın bir yarışmacısı. Üç seramiğin ortasındaki siyah noktanın bir numara olması için kırılması gerekiyordu. İki takımın attığı sayılarla maç sonuna kadar başa baş devam etti. Her iki takım da rasyon paketini kazanmak için inanılmaz bir motivasyonla oynadı. Harika maçların ekrana geldiği Survivor market oyununun galibi 7-5'lik skorla Gönüllüler takımı oldu.

Survivor 2021 Yunus Emre Karabacak kimdir?

Yunus Emre Karabacak, 1990 Erzurum doğumlu bir güreşçidir. 31 yaşındaki Karabacak, uzun süredir güreşle ilgileniyor. Yunus Emre Karabacak, aynı zamanda ünlü güreşçi Reşit Karabacak'ın da oğludur. Bursa'da yaşayan ve babası Reşit Karabacak'ın ayak izlerini takip eden Survivor Yunus Emre Karabacak, 20 yıldır güreş yaptığını belirtiyor. Yıldızlar ve genç kategoride başarılı güreşçiler Türkiye'nin dereceleri olan 3 derece Kırkpınar saatine girdi.