Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 22:28   Güncelleme : 10-01-2021 22:29

Survivor Sancakay Ilım Morgül Kimdir, Nerelidir, Instagram Hesabı? Survivor 2021 Sancakay kimin kızı, sevgilisi kim, boyu, yaşı, kilosu kaç?

Sancakay Ilım Morgül ismi Survivor 2021 gönüllü kadrosuna dikkat çekti. Sancakay'ın eski futbolcu ve eski Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman'ın yeğeni olduğu ortaya çıktı. Peki Sancakay Ilım kim, kaç yaşında? İşte detaylar

Survivor Sancakay Ilım Morgül Kimdir, Nerelidir, Instagram Hesabı? Survivor 2021 Sancakay kimin kızı, sevgilisi kim, boyu, yaşı, kilosu kaç?

Kayseritempo.org - Survivor Sancakay Ilım Morgül Kimdir, Aslen Nerelidir, Instagram Hesabı Ne? Survivor 2021 Sancakay kimin kızı, sevgilisi kim, boyu, yaşı, kilosu kaç? TV8’in sevilen yarışmalarından Survivor 2021, gönüllüler takımı belli oldu. Gönüllüler takımında yer alan Sancakay Ilım Morgül’ün kaç yaşında ve kim olduğu izleyiciler tarafından merak edildi. Survivor 2021, yeni kadrosuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Gönüllüler takımının açıklanmasının ardından arama motorlarında hemen aranmaya başladı. İddialı sözleriyle dikkat çeken Sancakay Ilım Morgül’ün kim olduğu araştırılmaya başlandı.

Survivor 2021 Gönüllü Takım yarışmacısı Sancakay Ilım Morgul, hayatının detaylarını merak ediyor. Survivor Sancakay kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç yaşında? Survivor Sancakay Ilım Morgul ne yapıyor? Sorularının cevapları aranır. Antrenör Ünal Karaman'ın yeğeni olan ve futboldan tiyatroya, müzikten farklı spor branşlarına kadar birçok alanı kapsayan hayat hikayesi Sancakay Ilım Morgül, kendi bestelerini söyleyen ve gitar çalan bir müzisyen olarak da tanınıyor. Hayal Kahvesi'nde 5 yıldır vokal yapan genç müzisyen, İngilizce ve Rusça dillerinde de yetkin. Survivor 2021 kadrosunda yer alan Sancakay Ilım Morgül'ün hayatı, kimden ve nereden geldiği, yaşı, boyu, kilosu, ne yaptığı gibi soruların cevapları.


Sancakay Ilım Morgül kimdir?

Güçlü hırslı yapısıyla dikkat çeken Sancakay Ilım Morgül,  30 Ocak 1997'de İstanbul Bahçelievler'de dünyaya geldi. İzmir ve Rize'de büyüyen Sancakay Ilım, spora ritmik jimnastik ile başladı. Lise 3'e kadar İzmir'de okudu ve futbol kariyerine futsal ile başladı. Daha sonrasında kariyerini Rizespor’a transfer olarak devam ettirdi. Türkçe harici iki dil bilen yarışmacı, vokallık yapıyor. Ek olarak gitar çalarak kendi bestelerini seslendiriyor.