Medya
Giriş Tarihi : 24-01-2021 22:45   Güncelleme : 24-01-2021 22:53

Survivor Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? Survivor Reşat nereli, kaç yaşında? Survivor Gönüllüler takımı Reşat boyu ve instagram hesabı ne?

Survivor Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? Survivor Reşat nereli, kaç yaşında? Survivor Gönüllüler takımı Reşat boyu ve instagram hesabı ne?

Kayseritempo.org - Survivor Gönüllüler takım kadrosunun açıklanmasıyla beraber yarışmacıları araştırılmaya başlandı. İddialı ve hırslı isimlerden biri olan Reşat Hacıahmetoğlu’nu merak edenler. İnternette Survivor Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? Survivor reşat videoları izle. Survivor Reşat nereli, kaç yaşında? Survivor Gönüllüler takımı Reşat boyu ve instagram hesabı ne? Şeklinde aramalar yaptı.

Survivor 2021’ in en çok merak edilen isimlerinden biri olan Karadenizli Reşat sosyal medyada yayınladığı, karadeniz şiveli video ile tanındı. Reşat Hacıahmetoğlu Survivor fragmanın iddialı sözlerde bulunmuştu.

Reşat Hacıahmetoğlu kimdir?

1990 Trabzon Of doğumlu olan Reşat Hacıahmetoğlu’nun sosyal medya macerası 2016 yılında başladı. Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahıyla harmanlayarak insanların ilgi odağı olmayı başardı.

Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, yaşamına Trabzon’da devam ediyor. Kafalar Youtube kanalının üyeleri, Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin’in arkadaşı olan Reşat zaman zaman Youtube videolarına konuk oluyor.