Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 22:29   Güncelleme : 10-01-2021 22:29

Survivor Öykü Çelik Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu Kaç? Survivor 2021 Gönüllüler Öykü Çelik Mesleği, Instagram, Aslen Nerelidir, Sevgilisi Eşi Kim?

Survivor Öykü Çelik Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu Kaç? Survivor 2021 Gönüllüler Öykü Çelik Mesleği, Instagram, Aslen Nerelidir, Sevgilisi Eşi Kim?

Kayseritempo.org - Survivor Öykü Çelik Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu Kaç? Survivor 2021 Gönüllüler Öykü Çelik Mesleği Instagram hesabı Ne, Aslen Nerelidir, Sevgilisi Eşi Kim? TV8’in sevilen yarışma programlarından Survivor, bomba takım kadrosuyla geri dönüyor. 9 Ocakta başlayacak olan yarışma, tanıtım flimiyle ünlüler kadrosunu açıkladı. Ünlüler takımında yer alan ünlü oyuncu Öykü Çelik dikkatleri üzerine çekerek, kim olduğu araştırılıyor. Survivor 2021’de geri sayım başladı. 9 Ocak başlayacak olan Survivor, takımları bir açıklandı. Ünlüler takımı arasında yer alan Öykü Çelik izleyicide büyük merak uyandırdı. Bu yıl Ünlüler - Gönüllüler formatında gerçekleştirilecek olan Survivor 2021'in Ünlüler takımında mücadele edecek olan Öykü Çelik kim, nereli ve kaç yaşında olduğu merak konusu oldu.

Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Çelik Ünlüler kadrosunda. 9 Ocak'ta başlayacak yarışmanın yeni sezonunda kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Survivor kadrosunda Öykü Çelik'in kaç yaşında ve nerede olduğu merak ediliyor. İşte Savaşçı ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol alan ünlü isimler. Öykü Çelik kimdir sorusu merakla araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2021 Ünlüler ekibinin kadrosunda yer alan Öykü Çelik, kariyerine 2006 yılında Selana'da başladı. Daha sonra birçok dizi ve filmde rol alan Öykü Çelik, son olarak 2020 yılında Şeref Sözü dizisinde rol almıştır. İstanbul'da doğan güzel oyuncu Öykü Çelik, 2014-15 yılları arasında Ahmet Murat Çakan ile evlendikten sonra boşandı.

Survivor Öykü Çelik Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu Kaç?


Bu yıl ünlüler takımında iddialı yarışmacılarından Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987 yılında doğdu. Aslen Trabzonlu olan Çelik’in babası futbol antrenörüdür. Trabzon Lisesi'nde okuduğu dönemde, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine tiyatro kursuna gitti. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde öğrenci olduğu dönemde geçirdiği bir trafik kazası sonucu vücudunda yanıklar meydana geldi. Tedavi sürecinden dolayı eğitimini yarım bırakmak zorunda kaldı. İyileşince özel oyunculuk dersleri aldı.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında 'Selena' adlı dizide 'Eda' rolüyle yaşadı. Buz pateni, futbol, kayak, roller skate gibi Spor dallarına merakı ve ilgisi olup bu alanda kendini geliştirmiştir.