Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 21:21   Güncelleme : 09-01-2021 21:21

Survivor İlayda Şeker Kimdir, Kaç Kilo, Yaşında? Survivor 2021 Gönüllüler Kadrosu İlayda Şeker Mesleği Ne, Sevgilisi Kim, Aslen Nerelidir?

Survivor İlayda Şeker Kimdir, Kaç Kilo, Yaşında? Survivor 2021 Gönüllüler Kadrosu İlayda Şeker Mesleği Ne, Sevgilisi Kim, Aslen Nerelidir?

Kayseritempo.org - Survivor İlayda Şeker Kimdir, Kaç Kilo, Yaşında? Survivor 2021 Gönüllüler Kadrosu İlayda Şeker Mesleği Ne, Sevgilisi Kim, Aslen Nerelidir? TV8’’in sevilen yarışmalarından Survivor geri dönüyor. 9 Ocak ekranlarda yerini almaya hazırlanırken, yarışmacılarıyla gündem oldu. Gönüllüler takımı tanıtım fragmanıyla tek tek araştırılmaya başlanılan oyuncular merak ediliyor. Gönüllülerde yer alan İlayda Şeker Survivor takipçileri tarafından mercek altına alındı. Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan isimlerden biri de İlayda Şeker. İlayda Şeker’in nereli olduğu, İlayda Şeker’in kim olduğu Survivor takipçileri tarafından merak ediliyor. Şimdilik Survivor 2021 için Dominik’te olan Şeker, Sakarya’da güzel bir bölümü bitirdikten sonra İstanbul’a dedesinin yanına yerleşmiştir. Şu anda çalışmayarak dedesinin yanında yaşamını sürdürüyor.

Survivor 2021, 9 Ocak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımının açıklanmasından sonra gündeme bomba gibi düştü. Merak konusu olan yarışmacılar araştırılmaya devam ediyor. Gönüllüler takımında yer alan birçok isim arasında İlayda Şekerin, iddialı sözleri ardından gündemde en çok araştırılan yarışmacı oldu. 2021 Survivor Gönüllüler takımında “Ben İlayda Şeker insülinleri hazırlayın şekerinizi yükseltmeye geliyorum “ açıklamalarıyla gündeme oturan Şekerci,  1994 doğumludur.  18 yaşına kadar memleketi olan Nevşehir Ürgüp’te ailesiyle birlikte yaşamıştır.

İlayda Şeker kimdir?

İlayda Şeker kendinden şöyle bahsediyor: “Adım İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumluyum. 18 yaşına kadar ailemle birlikte Nevşehir Ürgüp’te yaşadım. Ailem hala orda yaşıyor. Daha sonra Sakarya’da üniversiteyi kazandım. Okulumu bitirdikten sonra İstanbul’a dedemlerin yanına yerleştim. Şuan ailemle beraber yaşıyorum.” Survivor’ın iddialı isimleri arasında yer alan İlayda Şekerci Fragmandaki “ İnsülinleri hazırlayın. Şekerinizi yükseltmeye geliyorum” ifadeleriyle dikkat çekti.