Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 22:33   Güncelleme : 10-01-2021 22:34

Survivor Hayrettin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Soyadı Ne? Survivor 2021 Ünlüler Hayrettin Karaoğuz sevgilisi kim, evli mi, oynadığı diziler, filmler ne?

Survivor Hayrettin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Soyadı Ne? Survivor 2021 Ünlüler Hayrettin Karaoğuz sevgilisi kim, evli mi, oynadığı diziler, filmler ne?

Kayseritempo.org - Survivor Hayrettin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Soyadı Ne? Survivor 2021 Ünlüler Hayrettin Karaoğuz sevgilisi kim, evli mi, oynadığı diziler, filmler ne? 2021 yılı Survivor takımları açıklandı. Ünlüler takımında oyunculuğuyla gündeme oturmuş birçok isim yer alıyor. Bunların başında gelen Hayrettin, nereli, kaç yaşında ve kim olduğu merak konusu oldu. Survivor 2021’in ünlüler kadrosunda yarışacak isimler belli oldu. TV8’ in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor ünlüler takımında yarışacak isimler arasında Hayrettin Karaoğuz da var. Exatlon yarışmasında da mücadele eden Hayrettin Karaoğuz hakkındaki bilgileri araştırdık.

TV8’in sevilen yarışma programlarından Survivor, yeni kadroyla ekranlara geri dönüyor. Yeni sezonu merakla beklenen Survivor’un yayınlanan tanıtım filmiyle birlikte ünlüler takımı belli oldu. Exatlon Challenge’da yer alan ve birçok alanda oyunculuk yapan Hayrettin, bu sefer Survivor’da yer alacak. Komik karakteriyle sevenlerini güldüren Hayrettin, gündemde araştırılan en çok yarışmacı olmaya devam ediyor.

Survivor Hayrettin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?


Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu olan Hayrettin, 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul Bakırköy'de doğdu. Gerçek adı: Hayrettin Onur Karaoğuz.  Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ni bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümünden mezun oldu. Tiyatro çalışmalarına üniversite öğrencisiyken başladı.  2004-2009 yıllarında Dario Fo’nun Klakson Borazan ve Bırtlar adlı oyununda ‘komiser’ karakterini canlandırdı.

Ardından Alfred Jerry’nin Kral Übü adlı oyununda başrol oynadı 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları absurd-komedi tarzı ‘Kral Übü’ oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Enson Kalk gidelim dizsinde Ercan karakteriyle rol alan Hayrettin, Survivor 2021’e katıldı. Üniversite yıllarında arkadaş grubuyla bir ekip oluşturan Hayrettin videolar çekip sosyal medyada yayınlamaya başladı. Okul hayatının son 2 yılı Beyoğlu’nda stand-up gösterileriyle geçti. Üniversitenin son senesinde dönemin favori filmi Issız Adam’a karşı çektikleri ‘Kızsız Adam’ videosu medyada büyük ses getirdi.