Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 20:18   Güncelleme : 12-01-2021 20:18

Survivor Hanzade Ofluoğlu hastalığı ne? Hanzade ne hastası? Survivor 2021 Gönüllüler Kadrosu Hanzade Ofluoğlu Kimdir, Mesleği, Ne İş Yapıyor?

Survivor Hanzade Ofluoğlu hastalığı ne? Hanzade ne hastası? Survivor 2021 Gönüllüler Kadrosu Hanzade Ofluoğlu Kimdir, Mesleği, Ne İş Yapıyor?

Kayseritempo.org - Survivor Hanzade Ofluoğlu hastalığı ne? Hanzade ne hastası? Survivor 2021 Gönüllüler Kadrosu Hanzade Ofluoğlu Kimdir, Mesleği, Ne İş Yapıyor? Sorusu Survivor 2021 gönüllüler takımının belli olmasıyla beraber en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Hanzade Ofluoğlu’nun kaç yaşında ve nereli olduğu da merak edilenler arasında. TV8’in sevilen yarışa programlarından Survivor, 9 Ocak ekranlara geri dönüyor. Takımların bir bir açıklanmasının ardından, Gönüllüler takımında gündemden düşmeyen birçok kişi yer alıyor. 2021 Gönüllüler takımının önemli isimleri arasında Hanzade Ofluoğlu, yer alıyor. Survivor 2021 kadrosunda yer almasıyla birlikte Internet'te biyografisi merak edilen kişiler arasında oldu.

Hanzade Ofluoğlu, mezun olduktan sonra Acun medya’da 5 yıl sunuculuk yaptı. Survivor 2021 ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Gönüllüler takım kadrosu geçtiğimiz gün tanıtım filmiyle açıklandı. Birçok iddialı isimler arasında yer alan Hanzade Ofluoğlu nereli, kim ve kaç yaşında olduğu araştırılmaya başlandı.


Hanzade Ofluoğlu kimdir?


İddialı yarışmacılardan bir olan Hanzade Ofluoğlu, 1988 İzmir doğumludur. Liseye kadar İzmir’de okudu. 17 yaşında Koç Üniversitesi’nde okumak için İstanbul’a geldi. Mezun olduktan sonra 5 yıl Acun Medya’da sunuculuk yaptı. Daha sonra spor, hayatında büyük bir yer kazandı ve 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyor. 10 yıldır evli ve 2 köpek annesi olan yarışmacı, spor yapmayı ve hayvanları çok seviyor.

Survivor Hanzade Ofluoğlu hastalığı ne?

Hanzade gazetesine verdiği bir röportajda, temizliğe takıntılı olduğunu ve ellerini yıkamadan veya kolonyalı mendil kullanmadan yemek yemeye başlayamayacağını söyledi.