Medya
Giriş Tarihi : 02-03-2021 23:48   Güncelleme : 02-03-2021 23:49

Survivor Exxen Ünlüler sms sıralaması 8. Hafta kim elendi? 2 Mart Survivor 2021 Oy listesi sonuçları kim birinci oldu, elendi?

Survivor Exxen Ünlüler sms sıralaması 8. Hafta kim elendi? 2 Mart Survivor 2021 Oy listesi sonuçları kim birinci oldu, elendi?

Kayseritempo.org - Survivor Exxen Ünlüler sms sıralaması 8. Hafta kim elendi? 2 Mart Survivor 2021 Oy listesi sonuçları kim birinci oldu, elendi? Exxen Survivor SMS sıralaması kim birinci oldu? SMS sıralaması öğren. Survivor’da bu akşam eleme heyecanı var. SMS sıralaması nasıl şekillendi? Batuhan bu hafta da birinci geldi. İlayda’nın adını söyledi ve Survivor ünlüler takımında Yiğit, Çağrı ve İlayda elenme adayı oldu.

Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında nefes kesen dokunulmazlık oyunları bir sonuca bağlandı. Ünlüler takımı iki dokunulmazlık oyununu da kaybedince iki isim yazmak zorunda kaldı. Yiğit ve Çağrı gitme adayı oldu. Peki ama SMS sıralaması nasıl gerçekleşti.

Exxen Survivor 2 Mart SMS sıralaması

Survivor’da 2021 sms sıralaması Exxen kanalında yayınlanacak. Bu hafta Batuhan SMS’te birinci oldu. O kimin adını yazdı. Acun Ilıcalı reklama gitmeden önce yine kendi kanalı Exxen’i işaret etti. Haftanın SMS sıralaması Exxen’de sıralandı. Oylama an itibariyle tamamlandı ve Acun Ilıcalı tarafından oy sayımı yapıldı.

Oylama noter Rabia Kaban tarafından onaylandı. Survivor 2021’de cumartesi akşamı yapılan oylamada SMS sıralaması nasıl gerçekleşti ve adaylardan daha az olarak Survivor’a veda eden isim kim oldu araştırdık.

Survivor 6. hafta SMS sonuçları

1 - Batuhan

2- İsmail

3 - İlayda

4 - Doğan

5 - Çağrı

6 - Barış

7 - Sergen

8 - Öykü

9 - Merve

10 - Melis

11 - Hayrettin

12 - Gonca