Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 20:23   Güncelleme : 21-02-2021 20:24

Survivor eleme adayı kim? Survivor kim yazıldı? 21 Şubat Survivor 2021 Konseyde Kim Kimi Yazdı? Survivor Reşat elendi mi?

Survivor eleme adayı kim? Survivor kim yazıldı? 21 Şubat Survivor 2021 Konseyde Kim Kimi Yazdı? Survivor Reşat elendi mi?

Kayseritempo.org - Market ödülünü hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor Reşat elendi mi? Survivor 2021 eleme adayı kim? Survivor kim yazıldı? Survivor Konseyde Kim Kimi Yazdı? Survivor adasında tüm heyecan devam ediyor. 20 Şubat cumartesi oynanan iki oyunu kim aldı? 20 Şubat Cumartesi yayınlanan bölümde yarışmacılar market oyunu ve dokunulmazlık için savaştı adeta.

20 Şubat Cumartesi dün yayınlanan bölümde adeta nefes kesen mücadeleler gördük. Ünlüler kaybetmeye devam etti. Ünlülerde ki bu düşüş bütün yarışmacıları adeta derinden etkilemeye devam ediyor. Dün gönüllüler market oyununu kazandı. Bu durum ünlüler tarafı için hiç iyi olmadı çünkü uzun bir süredir bu şansızlıklarını kıramıyorlar. Günün ikinci karşılaşması survivor dokunulmazlık oyunuydu.

Survivor Reşat elendi mi?

Uzun bir süre sakatlığından dolayı ortalıkta pek fazla gözükmeyen Reşat yeniden sahalara döndü. Karadenizli yarışmacı herkes tarafından çok seviliyor. Kısa sürede herkesin takdirini toplamayı başaran yarışmacı adada da oldukça sevilen bir yarışmacıdır. Survivor Reşat elenmedi ve hala adada yarışmaktadır. 


Survivor Eleme Adayı Kimler Oldu?

Dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kazanınca akşam yayınlanacak olan konseyde ünlüler bir arkadaşlarını eleme adayı olarak  göstermek zorunda kaldı. Ünlülerde birden fazla gruplaşma var gibi adaya konseyinde tam 5 isim yazıldı. bunlar; İlayda, Sergen, Öykü, Çağrı ve Yiğit oldu bu 5 isim arasından en çok oyu alıp eleme adayı olan isim ise Yiğit oldu.