Medya
Giriş Tarihi : 24-01-2021 00:50   Güncelleme : 24-01-2021 00:51

Survivor Ekstra Yorumcusu Semih Öztürk kimdir, nereli, sevgilisi kim? 2021 Survivor Ekstra Yorumcuları Semih kim?

 Survivor Ekstra Yorumcusu Semih Öztürk kimdir, nereli, sevgilisi kim? 2021 Survivor Ekstra Yorumcuları Semih kim?

Kayseritempo.org - Survivor Ekstra Yorumcusu Semih Öztürk kimdir, nereli, sevgilisi kim? Survivor Ekstra Yorumcuları Semih kim? Survivor 2021 heyecanı başladı. Yarışma bu yıl Ünlüler ve Gönüllüler konseptiyle gerçekleştirilecek. Survivor Panorama, yarışmanın ardından 2021 yılında başladı. Yorumcular arasında yer alan isimlerden biri de Semih Öztürk'tü. Survivor severler tarafından Semih Öztürk kimdir? Sorusu Internet'te araştırılmaya başlandı.

Survivor Panorama yorumcusu Semih Öztürk, yaptığı açıklamaların yanı sıra sosyal medya hesaplarıyla da gündeme geliyor. Daha önce farklı platformda yer alan ancak asıl çıkışını Survivor ile yapan Semih Öztürk, 2016 sezonunda yarışmıştı. Peki, Survivor Panorama yorumcusu Semih Öztürk kim? Survivor 2016 sezonunda yarışan Semih Öztürk, yarışmadan sonra Survivor Panorama yorumculuğunu üstlenmeye başladı. Semih Öztürk, Survivor Panorama 2021'de sunucu olarak karşımıza çıktı.

Semih Öztürk kimdir?


İlk olarak "Ütopya" yarışmasıyla tanıdığımız, şimdilerde ise Survivor 2016'da gösterdiği başarıları ve iddialı tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Semih Öztürk, 1991 yılında, Bursa'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Semih Öztürk daha sonra öğrenimine yurt dışında Güney Fransa ' da devam etti. Fransa'da Paul Valery Üniversitesinde tiyatro eğitimi aldı. Gitar çalmayı, şiir okumayı seven ve uygulayan Semih Öztürk; Survivor yarışmasında da beyin ameliyatı yapacağını söyleyerek gönüllüler kadrosunda yarışmacı olmuştur. Semih Öztürk, mesleğini "Konuşmak" olarak ifade ediyor.