Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 01:29   Güncelleme : 12-01-2021 01:29

Survivor Ekstra Sunucuları 2021 Kimdir? Survivor Ekstra Yorumcuları Murat Özarı, Semih Öztürk, Sema Aydemir, Furkan Dede Kaç Yaşında, Nerelidir?

Survivor Ekstra Sunucuları 2021 Kimdir? Survivor Ekstra Yorumcuları Murat Özarı, Semih Öztürk, Sema Aydemir, Furkan Dede Kaç Yaşında, Nerelidir?

Kayseritempo.org - Survivor Ekstra Sunucuları 2021 Kimdir? Survivor Ekstra Yorumcuları Murat Özarı, Semih Öztürk, Sema Aydemir, Furkan Dede Kaç Yaşında, Nerelidir? Survivor Extra sunucuları ne kadar maaş alıyor? Survivor Semih ne kadar kazanıyor? Survivor Türkiye'nin ilk bölümü 2021'de yeni bölüm nefesleri ile televizyonda kesilecek. Survivor yarışmasında olayların yer aldığı Survivor Panorama bugün başladı. Panorama'nın ardından Survivor Extra'nın ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Survivor Extra 2021 ne zaman başlıyor? Survivor Ekstra ne zaman? Bu tür soruların cevapları aranmaya başlandı. TV8'in uzun süredir merakla beklenen yarışması Survivor 2021 başladı. Ünlüler ve Gönüllüler olarak ekrana gelen Survivor 2021'in heyecan verici anları seyirciyi ekrana kilitledi. Survivor Panorama ilk bölümleri değerlendirmeye başladı.

Survivor Ekstra programında sunucu Furkan Dede'nin yanında 3 isimde yorumculuk yapıyor. Geçen yıl büyük ilgi ile izlenen programda bu yılda Survivor'dan sonra izlenmeye devam ediyor. Survivor 2021'in geçen yıla göre daha geç bitmesi sebebiyle Ekstra programı daha geç başlıyor. Survivor ekstra sunucusu ve yorumcuları hakkındaki merak edilen detayları haberimizde hazırladık.

Survivor Ekstra Sema Aydemir kimdir?

SemaAydemir, 17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı ve geçmiş yıllarda heptatlon dalında gösterdiği performansla tanınıyor. Sema Aydemir, Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarıştı. 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da 56.62 saniye ile yapılan yarışta 400 mt engelli branşında en iyi derecesini aldı.

Survivor Ekstra Semih Öztürk kimdir?

Semih Öztürk 1991 yılında Bursa'da doğdu. Ekim 2014'te TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın yeni oyun programı "Ütopya" da yarıştı. Ütopya ikincisi olan ve sosyal medyada binlerce hayranı olan Semih Öztürk , Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ütopya yarışmasında tanıştığı Kurretülayn Matur'a aşık olan Semih Öztürk hem ilişkisinde hem de tavrında adından söz ettirdi. Survivor 2016 sezonunda yarışan Semih Öztürk, yarışmanın ardından Survivor Panorama yorumcılığını üstlenmeye başladı.

Survivor Ekstra Furkan Dede kimdir?


1986 İstanbul doğumlu sunucu ve yorumcu Furkan Dede ilk olarak Var Mısın Yok Musun programı ile ekrana geldi. Bu yarışmada 100.000 TL'lik ödül kazanan Furkan Dede, 2010 yılında Survivor'a dahil oldu. Furkan Dede, 2013 yılından bu yana TV 8 ekranlarında yayınlanan Let's Play adlı komik video programını sundu. Aynı zamanda sunuculardan biridir. Survivor Ekstra.

Survivor Ekstra Murat Özarı kimdir?


İstanbul doğumlu yorumcu Murat Özarı, Galatasaray ve Milli Takım'ın efsane futbolcularından Coşkun Özarı'nın oğludur. Fikret Engin ile birlikte TV 8 ekranlarında yayınlanan Bay Tahmin programını sunar. Babası Coşkun Özarı 1931'de doğdu ve 80 yaşında öldü.