Medya
Giriş Tarihi : 23-01-2021 23:56   Güncelleme : 23-01-2021 23:56

Survivor Çağrı ve Poyraz neden kavga etti? Survivor 2021 Çağrı Atakan ve Poyraz kavga videosu izle! Survivor 23 Ocak tartışması seyret!

Survivor Çağrı ve Poyraz neden kavga etti? Survivor 2021 Çağrı Atakan ve Poyraz kavga videosu izle! Survivor 23 Ocak tartışması seyret!

Kayseritempo.org - Survivor Çağrı ve Poyraz neden kavga etti? Survivor 2021 Çağrı Atakan ve Poyraz kavga videosu izle! Survivor 23 Ocak tartışması seyret! Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekrana gelen fragmanda Ünlüler ile Gönüllüler arasında gerilim yükseldi. Çağrı'nın gönüllüler takımına saldırdığı fragmanda, takım arkadaşlarının yarışmacıyı engellemeye çalıştığı anlar dikkat çekti. Acun Ilıcalı'nın bu kavgayla ilgili kararı şimdiden merak konusu oldu. İşte o anların yaşandığı Survivor yeni bölüm fragmanından fotoğraflar. Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Cemal Hünal'ın diskalifiye edilmesinin ardından takımın en eski isimlerinden Çağrı Atakan, ilk dakikadan itibaren hırsıyla dikkat çekti. Bu akşam ekrana gelecek olan Survivor, yeni bölümde ödül ve dokunulmazlık oyunlarını oynayacak.

Survivor 2021 yeni bölüm fragmanında Ünlüler ile Gönüllüler ekibi arasındaki kavga ekranlara damga vurdu. Dokunulmazlık yarışı için bir araya gelen iki takımın yarışmacıları seyircilerin karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında birbirlerine girdi. Yeni bölümde Dora, Poyraz ve Çağrı arasında yaşanan gerginlik sonunda diskalifiye olup olmayacağı bekleniyor. Yoğun mücadelenin yaşandığı fragmanda gönüllüler ekibine öfkelenen ünlü oyuncu Çağrı Atakan, gönüllüler ekibinden birine "Sahte olduğunu biliyorum" dedi.

Survivor Çağrı ve Poyraz neden kavga etti?

Survivor yeni bölüm fragmanında büyük kavga gönüllülere saldırdı, takım arkadaşları buna engel olamadı ... İşte anlar
Poyraz, Çağrı'ya tepki gösterdi "Artık kardeş yok. Kaba kardeş yok. Sözü büyük kavgayı ateşledi."

Survivor 2021 Çağrı Atakan ve Poyraz kavga videosu izle!

Birden başlayan hararetli tartışmada Çağrı, gönüllülerin üzerine yürüdü. Atakan'ın takım arkadaşlarının sakinleşmeye çalıştığı ilginç tavırları dikkat çekti.

Survivor Çağrı Atakan Kimdir?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi'nde tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer almıştır.

Eğitim hayatına İstanbul'da başladı. 2007 yılında ilk kez Arka Sıradakiler dizisinde rol almıştır. Daha sonra oyunculuğa ara verdi. Tiyatroyla ilgilendi.

Çağrı Atakan en büyük atılımı 2017 yılında "Çukur" dizisinde "Remzi" karakteri ile yaptı. 2018 yılında "Şahin Tepesi" dizisinde "Yılmaz" karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan bugün İstanbul'da yaşamına devam ediyor. Dizi, sinema ve tiyatro üzerine çalışmalarına devam ediyor.