Medya
Giriş Tarihi : 23-01-2021 23:54   Güncelleme : 23-01-2021 23:54

Survivor Çağrı Atakan Kimdir, Aslen Nereli, Yaşı Boyu Kaç? Survivor 2021 Ünlüler Oyuncu Çağrı Atakan Kim, Oynadığı Diziler nedir?

Survivor Çağrı Atakan Kimdir, Aslen Nereli, Yaşı Boyu Kaç? Survivor 2021 Ünlüler Oyuncu Çağrı Atakan Kim, Oynadığı Diziler nedir?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 kadrosunda ünlüler takımında yarışacak isimlerin belli oldu. Ünlüler kadrosunda mücadele edecek olan isimlerden Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan nereli? Çağrı Atakan kaç yaşında? TV8’in sevilen yarışmalarında Survivor, 9 Ocak Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. İddialı kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken yarışma,  geçtiğimiz günlerde kadrosunu açıkladı. Ünlüler takımda yer alan birçok oyuncu yer alıyor. Bunlardan biri olan Çağrı Atakan’in kim olduğu merak edildi.

Survivor 2021, ekranlara geri dönüyor. Sevenleriyle 9 Ocakta buluşacak olan yarışma, Ünlüler ve Gönüllüler takımıyla gündeme oturdu. Çukurun Remzi’si yani Çağrı Atakan bu yıl Survivor Ünlüler takımında yer alacak.  Bu gelişmenin ardından Çağrı Atakan'ın kişisel bilgileri de merak edilen konular arasında yer aldı.

Çağrı Atakan kimdir?


Yılın yarışmacısı olarak ekranlara gelmeye hazırlanan Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğdu ve eğitimine özel bir okulda başladı. Ardından Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı.2018 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Dizide Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte çalıştı.

Çukur dizisinde Remzi karakteriyle ekrana gelen Atakan, 1.85 boyunda ve 79 kilodur. Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. Çağrı Atakan 2017 yılında Çukur dizisinde Remzi karakteri ile büyük bir çıkış yaptı. 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Atakan, dizi sinema ve tiyatro çalışmalarına devam ediyor.