Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 21:47   Güncelleme : 10-01-2021 21:48

Survivor Ayşe Yüksel Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nerelidir? Survivor 2021 Tenis Hocası Ayşe Yüksel Kim, Mesleği Ne, Instagram, Twitter hesabı ne?

TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak Survivor 2021 gönüllü kadrosunda Ayşe Yüksel olacak. Bu nedenle merak edilen isimler arasında yer alan Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? İşte detaylar

Survivor Ayşe Yüksel Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nerelidir? Survivor 2021 Tenis Hocası Ayşe Yüksel Kim, Mesleği Ne, Instagram, Twitter hesabı ne?

Kayseritempo.org - Survivor Ayşe Yüksel Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nerelidir? Survivor 2021 Tenis Hocası Ayşe Yüksel Kim, Mesleği Ne, Instagram, Twitter hesabı ne, Nerede Çalışıyor? Survivor 2021, geri dönmeye hazırlanıyor. Takımların bir bir açıklanması izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan önemli isimlerden biri, Ayşe Yüksel oldu. Tenis hocalığı yapan Yüksel’in nereli ve kaç yaşında olduğu merak edilen konular arasında yer almaya başladı. TV8’in sevilen yarışmalarında Survivor 2021, 9 Ocak ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Ünlüler takımının ardından Gönüllüler takımını açıklandı. Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Ayşe Yüksel kimdir? Sorusunun yanıtı, Survivor severler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor.

Survivor 2021 gönüllüler ekibinin katılımcıları arasında yer alan bir diğer isim de Ayşe Yüksel oldu. Survivor 2021 gönüllü takım yarışmacısı Ayşe Yüksel kimdir? Sorunun cevabı Survivor takipçileri tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Bu yıl gönüllüler takımında yarışacak olan Ayşe Yüksel iddialı sözleriyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Tenis hocası Ayşe Yüksel'in yeri ve yaşı ilgi konusu olmaya başladı.

Survivor Ayşe Yüksel Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nerelidir?

İddialı sözleriyle dikkat çeken Ayşe Yüksel 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdu. Liseyi bitirdikten sonra eğitimini Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde devam ediyor. Ortaokul yıllarında masa tenisi eğitimi alan ve aynı zamanda halterle uğraştı. Halter’de dünya 3 olan Yüksel, daha sonrası voleybol ile ilgilenmiştir. Bu konuda da 6 yıl mahalli ligde devam etmiştir. Voleybol ile uğraşırken tenis antrenörlüğüne başladı. 4 yıldır da bu alanda devam ediyor. 

Survivor 2021 Gönüllüler Kadrosu

Yiğit Poyraz

Sancakay Ilım Morgül

Emin Günenç

Sena Özdemir

Steven Salam

Aleyna Kalaycıoğlu

Hanzade Ofluoğlu

Yunus Emre Karabacak

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

İlayda Şeker

Ayşe Yüksel

Uğurtan Dora