Medya
Giriş Tarihi : 24-02-2021 00:29   Güncelleme : 24-02-2021 00:30

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları Yiğit elendi! 23 Şubat Salı Survivor 2021 Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 7. hafta sms birincisi kim oldu?

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları Yiğit elendi! 23 Şubat Salı Survivor 2021 Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 7. hafta sms birincisi kim oldu?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları Yiğit Oruçoğlu elendi! 23 Şubat Salı Survivor 2021 Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 7. hafta sms birincisi kim oldu? 24 Şubat Salı Ünlüler Gönüllüler kim elenecek? Geçen sene sms sıralamaları acunn.com'da yayınlanırken bu sene ise exxen platformu üzerinde olacak olması Survivor severleri tarafından üzüntüyle karşılandı.Haftanın beş günü heyecanla izlenen Survivor, eleme haftası büyük heyecanla bekleniyor. Birbirinden güçlü ve iddialı yarışmacıları olan Survivor, gün gün takip ediliyor. Her hafta olduğu gibi bu haftada devam eden dokunulmazlık oyunu, kaybeden takımın konseyde seçtiği isim eleme potasına yazılıyor. Survivor 2021'de dördüncü haftanınn ilk eleme adayı gönüllüler takımından Duygu oldu. Daha sonrasında oynanan oyunda da gönüllüler takımından potaya Poyraz girdi. 16 Şubat üçüncü eleme adayı sms oyuyla belirlenmesinin ardından adaya kimin veda edeceği merak ediliyor.

Survivor Ünlüler Gönüllüler oy sonuçları sms sıralaması tıkla


Her hafta birbirinden farklı oyunlarda kıyasıya mücadele veren yarışmacılar, elenmemek için ter döküyor. Haftanın ilk eleme oyunu kaybeden gönüllüler potaya Duygu'nun ismini yazdılar. Daha sonrasında yine yenilen Gönüllüler takımı, bu sefer strateji uygulayarak geçen haftalarda sms birincisi Poyraz'ın ismini yazdılar. Gönüllüler takımından yaprak dökümü misali yarışmacıların bir bir elenmesi bu haftada aynısı olucak mı sorularını akılllara getiriyor. 

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle linki


Survivor 2021 sezonunun üçüncü haftasında oynanan dokunulmazlık oyununun ilkini Ünlüler kazandı ve Gönüllüler takımı konseyde eleme adayı olarak Duygu'yu yazdı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda ise yine Ünlüler kazandı ve Gönüllüler takımı eleme adayı olarak Poyraz'ı  yazdı.

Survivor 6. hafta SMS sonuçları

1 - Batuhan

2- İsmail

3 - İlayda

4 - Doğan

5 - Çağrı

6 - Barış

7 - Sergen

8 - Öykü

9 - Merve

10 - Melis

11 - Hayrettin

12 - Gonca 

Survivor 2021 5. hafta SMS sonuçları

5. Haftada Ünlüler takımında SMS’lerde ilk sırada İlayda yer alırken Gönüllüler takımında birinci Poyraz olmuş ve Baran yarışmadan elenmişti.

Survivor 9 Şubat Ünlüler Sms Sıralaması

İlayda

Batuhan

İsmail

Öykü

Doğan

Barış

Çağrı

Merve

Melis

Sergen

Hayrettin

Gonca

Survivor 9 Şubat Gönüllüler Sms Sıralaması

Poyraz

Dora

Steven

Reşat

Ayşe

Hanzade

Aleyna

Yunus Emre

Aleyna Çalışkan

Baran (elendi)

Survivor heyecanı dorukta


Survivor'un bu haftaki bölümünde ilk eleme oyunu kaybeden Gönüllüler takımı, Cumartesi akşamı Duygu'nun ismini yazdı. İkinci eleme oyununu kaybeden Gönüllüler, bu sefer strateji ile geçen haftalarda birinci olan Poyraz'ın ismini yazdı. Kıyasıya mücadelenin sonunda üçüncü eleme adayı isesms ile belirlenmesi heyecanı dorukta bırakıyor.

EXXEN SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 26 Ocak
1.Poyraz

2. Reşat

3.Ayşe

4.Steven

5.Dora

6.Aleyna

7.Emin

8.Duygu

9.Yunus Emre

10. Hanzade

11. Baran

EXXEN SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI 26 Ocak

1.İsmail

2.Batuhan

3.Öykü

4.İlayda

5.Çağrı

6.Sergen

7.Merve

8. Barış

9.Hayrettin

19 Ocak Gönüllüler SMS Sıralaması

1-Yiğit Poyraz
2-Sultan Reşat Hacıahmetoğlu
3-Ayşe Yüksel
4-Emin Günenç
5-Hanzade Ofluoğlu
6-Yunus Emre Karabacak
7-Steven Salam
8-Uğurtan Dora
9-İlayda Şeker
10-Sena Özdemir
11-Sancakay Ilım Morgül
12-Aleyna Kalaycıoğlu

19 Ocak Ünlüler SMS Sıralaması

1-İsmail Balaban
2-Melis Sezer
3-Batuhan Karacakaya
4-Çağrı Atakan
5-Merve Aydın
6-Hayrettin
7-Öykü Çelik
8-Cemal Hünal
9-Meryem Kasap
10-Barış Özbek