Medya
Giriş Tarihi : 23-02-2021 23:16   Güncelleme : 23-02-2021 23:17

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle! 23 Şubat Survivor Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 7. hafta sms birincisi kim oldu?

23 Şubat exxen.com video seyret Survivor oylama sonuçları birinci kim oldu? 23 Şubat exxen Survivor Gönüllüler SMS oylama sonuçları birinci kim oldu?

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle! 23 Şubat Survivor Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 7. hafta sms birincisi kim oldu?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle! 23 Şubat Survivor Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 7. hafta sms birincisi kim oldu? TV’nin sevilen yarışması Survivor heyecanla devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı program Survivor Adasında zor koşullarda yaşam mücadelesi veren yarışmaları ve yarışmacıların yaşam mücadelesini konu almakta. Her Cumartesi- Pazar adada dokunulmazlık oyunu yapılmaktadır. Ve geçen haftanın şanslı isimleri bu hafta eleme listesine girmediler. 23 Şubat 2021 Ünlüler Gönüllüler kim elenecek? Geçtiğimiz yıl sms sıralamaları acunn.com'da yayınlanırken bu sene ise Acun Medya’nın yeni platformu Exxen Tv aracılığı ile yayınlanmaktadır. Milyonları ekrana kilitleyen fenomen yarışma programı Survivor'ın 7. hafta sms sıralaması belirleniyor. Halk oylamasıyla belirlenen sms oylaması sonuçlarını büyük bir heyecanla herkes beklemekte. Acaba bugün adadan kim ayrılacak? Adayı terk edecek isim bugün belli olacak.

Survivor 2021 Exxen Sms Listesi Sonuçları Video İzle Linki

Geçen hafta eleme listesine giren Yiğit Polat ve Çağrı Atakan ve belirlenecek olan diğer kişiyle birlikte sms oylamasına kalacaklar. Heyecanla halk sms oylamasının sonuçlarının ne olacağı beklenilmektedir.  'Survivor kim elendi' sorusunun yanıtı ada konseyinde belli olmasına çokaz kaldı. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in 23 Şubat tarihli 30. bölümünde yeni bir eleme heyecanı yaşanacak. Yiğit ve Çağrı'nın eleme potasında olduğu gecede, Survivor SMS sıralaması ile en az oyu alan isim elenmenin üzüntüsünü yaşayacak.

Survivor 2021 Kim Elendi? Survivor 23 Şubat Ünlüler oy sıralaması video linki

Acun Medya yapımı ile TV8 ekranlarında yayınlanan ve her sezon izleyiciyi ekranlara bağlayan Survivor, 23 Şubat 2021'de bu akşam heyecan devam ediyor. Bugün Survivor'da eleme gerçekleşirken kimin elendiği araştırma konusu oldu. Bu hafta iki oyun dokunulmazlığını kaybeden ünlüler takımının veda edeceği kesindi. Ünlüler takımında yer alan adamın oylaması sonucunda ilk dokunulmazlıktan sonra Yiğit'in adı ortaya çıktı, ikinci dokunulmazlık kaybedildi ve Çağrı seçildi. Exxen.com Survivor 23 Şubat 2021 Ünlülerin 7. hafta sonuçlarının açıklanmasının ardından 1 olan yarışmacı, 3 yarışmacı arasından en düşük oyu alan adaya vedi etmiş olacak.

Survivor 6. hafta SMS sonuçları

1 - Batuhan

2- İsmail

3 - İlayda

4 - Doğan

5 - Çağrı

6 - Barış

7 - Sergen

8 - Öykü

9 - Merve

10 - Melis

11 - Hayrettin

12 - Gonca 

Survivor 2021 5. hafta SMS sonuçları

5. Haftada Ünlüler takımında SMS’lerde ilk sırada İlayda yer alırken Gönüllüler takımında birinci Poyraz olmuş ve Baran yarışmadan elenmişti.

Survivor 9 Şubat Ünlüler Sms Sıralaması

İlayda

Batuhan

İsmail

Öykü

Doğan

Barış

Çağrı

Merve

Melis

Sergen

Hayrettin

Gonca

Survivor 9 Şubat Gönüllüler Sms Sıralaması

Poyraz

Dora

Steven

Reşat

Ayşe

Hanzade

Aleyna

Yunus Emre

Aleyna Çalışkan

Baran (elendi)


SURVİVOR 2021 4. HAFTA SMS SIRALAMASI


ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI


İsmail
Batuhan
Öykü
Merve
İlayda
Meryem Diskalifiye
Melis
Çağrı
Cemal Diskalifiye
Hayrettin
Barış

GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

Poyraz Eleme Adayı
Reşat
Emin Diskalifiye
Ayşe
Dora
Steven
Yunus Emre
Sancakay Elendi
Hanzade
Aleyna

SURVİVOR 3. HAFTA SMS SIRALAMASI EXXEN


GÖNÜLLÜLER SMS Sıralaması;

1.Poyraz

2. Reşat

3.Ayşe

4.Steven

5.Dora

6.Aleyna

7.Emin

8.Duygu

9.Yunus Emre

10.Hanzade

11.Baran

ÜNLÜLER SMS Sıralaması;

1.İsmail

2.Batuhan

3.Öykü

4.İlayda

5.Çağrı

6.Sergen

7.Merve

8. Barış

9.Hayrettin

10.Melis

11.Bahar

SURVİVOR 2. HAFTA SMS SIRALAMASI


Exxen Survivor Ünlüler Sms sıralaması 

1-İsmail Balaban
2-Batuhan Karacakaya
3-Öykü Çelik
4-Merve Aydın
5-İlayda Şeker
6-Meryem Cam
7-Melis Sezer
8-Çağrı Atakan
9-Cemal Hünal
10-Hayrettin
11-Barış Özbek

Exxen Survivor Gönüllüler Sms sıralaması 

1-Poyraz
2-Reşat
3-Emin
4-Ayşe
5-Dora
6-Steven
7-Yunus Emre
8-Sancakay
9-Hanzade
10-Aleyna