Medya
Giriş Tarihi : 03-03-2021 00:39   Güncelleme : 03-03-2021 00:40

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle! 2 Mart Survivor 2021 Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 8. hafta sms birincisi kim oldu?

2 Mart exxen.com video seyret Survivor oylama sonuçları birinci kim oldu? 2 Mart exxen Survivor Gönüllüler SMS oylama sonuçları birinci kim oldu?

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle! 2 Mart Survivor 2021 Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 8. hafta sms birincisi kim oldu?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle! 2 Mart Survivor 2021 Oy listesi exxen.com Ünlüler Gönüllüler 8. hafta sms birincisi kim oldu? 2 Mart Salı Ünlüler Gönüllüler kim elenecek? Survivor Ünlüler ve Gönüllüler'in kıyasıya mücadele ettiği bu haftada, takımlar eleme konseyine gitmemek için ellerinden geleni yaptı. Uzun zamandır ekranlarda ilgiyle izlenen yarışma, merak edilmeye devam ediyor. Bölümleri izleyemeyen kişiler tarafından araştırılan yarışmada eleme adayları sorgulanıyor.

Survivor 2021 sms sıralaması exxen sonuçları video izle 

Survivor Ünlüler Gönüllüler'in kıyasıya mücadele ettiği dokunulmazlık oyununda gönüllüler kazanırken ikinci eleme oyununu ünlüler kazanarak taraftarları tarafından büyük mutlulukla karşılandı. Pazar akşamı ekranlara gelen Survivor, dokunulmazlık oyunu oynandı ve maçı kaybeden takım elenecek adayı belirlemek için konseye gitti. Gönüllüler Komitesi'nin oylamasının ardından bu haftanın ikinci adayı belirendi. Üçüncü elemem adayının sms ile belirlenmesinden sonra adaya veda edecek isim merakla bekleniyor.

Ünlüler Gönüllüler 8. hafta oy sıralaması izle linki


Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara gelen Survivor, ekranlara gelen son bölümüyle kritik dokunulmazlık oyunun ardında ikinci elem ismini belirledi ilk eleme oyununu kaybeden ünlüler, Doğan'ın ismini yazarak potaya ismini geçirdi. İkinci eleme oyununu kaybeden gönüllüler, Hanzade ismini yazarak üçüncü eleme adayı sms ile belirlenecek.

Exxen Survivor 16 Şubat 2021 SMS birincisi kim?

 
Exxen Survivor 16 Şubat 2021'de SMS kazanan ünlüler kimler? Exxen Survivor, 16 Şubat 2021'de ünlüler nasıl sıralanır gibi soruların sorulduğu sabah saatlerinden bu yana arama motorunda en çok araştırılan konulardan biri. Ünlüler takımına yapılan tüm SMS oylamasında haftanın birincisi İsmail Balaban oldu. . Hem performansı hem de karakteriyle yarışmanın öne çıkan isimleri arasında yer alan İsmail Balaban'ın bu hafta bir olacağı tahmin ediliyor. İsmail Balaban kazanırsa ada konseyinde takımın bir başka üyesinin ismini verecek


Survivor 2021 6.hafta 9 Şubat Exxen Ünlüler Gönüllüler oylama sıralaması

Ünlüler SMS birincisi 5. haftada İlayda oldu, Gönüllüler takımında ise SMS birincisi Poyraz oldu.  

Ünlüler SMS SIRALAMASI

İlayda

Batuhan

İsmail

Öykü

Doğan

Barış

Çağrı

Merve

Melis

Sergen

Hayrettin

Gonca

Gönüllüler SMS SIRALAMASI

Poyraz

Dora

Steven

Reşat

Ayşe

Hanzade

Aleyna

Yunus Emre

Aleyna Çalışkan

Baran (ELENDİ)