Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 00:44   Güncelleme : 12-01-2021 00:44

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu devam edebilecek mi, diskalifiye olacak mı? Survivor Reşat elendi mi! Reşat yerine kim gelecek?

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu devam edebilecek mi, diskalifiye olacak mı? Survivor Reşat elendi mi! Reşat yerine kim gelecek?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu devam edebilecek mi, neden nasıl sakatlandı? Survivor Reşat elendi mi? Survivor Reşat Sakatlanma anı izle! Reşat yerine kim gelecek? Survivor Reşat diskalifiye olacak mı? Reşat doktor raporuna göre ayağındaki kırık nasıl oldu? Survivor Reşat elendi mi? Ekranların fenomen yarışmalarından biri olan Survivor'da Acun Ilıcalı'nın duyurduğu acil kırmızı alarm durumunun ne olduğunu merak ediyoruz. Bu akşam yapılacak ada konseyine bir yarışmacının devam edemeyeceği ve durumunun net olmadığını belirtti. Bildiğimiz gibi geçtiğimiz hafta Cumartesi günü yayına başlayan Survivor 2021 heyecanı hızla başladı ve haftanın 5 günü devam ediyor.

Survivor 2021'de ilk hüzünlü haber gelmiş oldu. Reşat'ın durumu henüz netlik kazanmadı ama önümüzdeki günler durumu anlamış olacağız. Sancakay'ın Reşat'ın durumuna ağlaması ise diğer merak konusu oldu. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu bu sezon TV8 ekranlarında farklı bir ilgi ve coşkuyla takip edilen Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alıyor.

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu devam edebilecek mi, diskalifiye olacak mı? 

Survivor Reşat ayağındaki kırık nedeniyle diskalifiye olabilir. Doktor'un ön raporuna göre ayağında iki kırık bulunuyor ve biri ciddi, diğeri ise kolayca iyileşebilir durumda olduğunu belirtti. Survivor Reşat'ın ikinci doktor raporuna göre devam edip etmeyeceği netlik kazanacak.

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir?


Güçlü karakteriyle dikkat çeken Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, 1990 yılı Oflu’da dünyaya geldi. Oflu’da doğdu. Eğitimin burada sürdüren Reşat, karate ve vücut geliştirme sporlarıyla uğraştı. 2016 yılında ünlenerek, insanların ilgi odağı oldu. Uzun süredir bir şirkette çalışarak yaşamını Trabzon’da sürdürmektedir.