Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 21:35   Güncelleme : 10-01-2021 21:36

Survivor 2021 Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kim? Survivor Meryem Geçen Yıl Neden Elendi, Diskalifiye Oldu, Instagram hesabı ne?

Survivor 2021 Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kim? Survivor Meryem Geçen Yıl Neden Elendi, Diskalifiye Oldu, Instagram hesabı ne?

Kayseritempo.org - Survivor Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kim? Survivor 2021 Ünlüler Kadrosu Meryem Kasap Geçen Yıl Neden Elendi, Diskalifiye Oldu, Instagram, twitter hesabı ne? Geçen sene sakatlık yaşarak yarışmadan ayrılan Meryem Kasap, Survivor sahasına geri dönüyor. 9 Ocak ekranlara gelecek olan Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yer alacak. Geçen senenin iddialı yarışmacısı olan Kasap, nereli ve kim olduğu merak konusu oldu. TV 8’in sevilen yarışması Survivor bu sezon da bomba gibi geliyor. TV8’in sevilen yarışmalarından bir olan  Survivor, yeni kadrosuyla 9 Ocak sevenleriyle buluşuyor. Ünlüler takımında yer alacak olan Meryem Kasap, geçen sene yaşadığı sakatlıktan dolayı geri dönmek zorunda kalmıştı.

Bu sene tekrardan Survivor’a katılarak kendini kanıtlamaya hazırlanıyor. Ünlüler takımının gözdesi Kasap’ın kim olduğu araştırılıyor.  Survivor 2021’nin ünlüler takımında yarışacak olan isimlerden Meryem Kasap hakkında, fragmanın yayınlamasıyla beraber Meryem Kasap kimdir? Şeklinde aramalar yapılmaya başlandı. Meryem Kasap’ın nereli ve kaç yaşında olduğu da merak konusu oldu.

Survivor Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kim?


Sporla tanışması lise yıllarında başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadı. Daha sonra bireysel spor yapma kararı aldı ve atletizme yöneldi. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladı. Önceki sezon Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Meryem Kasap, bu sezon ünlüler takımında mücadele edecek. 1 Mayıs 1990 Trabzon doğumlu olan Meryem Kasap, Ailenin 3 çocuğundan en küçüğü.

Meryem Kasap, 3 yıl tiyatroyla ilgilendiğini söyledi. Sporla Lisede tanıştığını belirten Kasap 2 yıl hentbol daha sonra atletizme yöneldi son olarak sırıkla yüksek atlama dallarıyla ilgilendiğini söyledi. Kararlılığı ve azmi sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde Türkiye birinciliği elde etti. Bu süreçte Karadeniz Teknik Üniversitesi’ndeki lisansını tamamlayarak mezun oldu. 12 yıllık spor hayatının 8 yılını milli atlet olarak devam ettiren Kasap şuan Fitness antrenörlüğü ve Personal trainer’lık yapıyor.

Survivor 2021 Ünlüler Takımı Kadrosu

 • Batuhan Karacakaya – Oyuncu
 • Çağrı Atakan – Oyuncu
 • Melis Sezer – Milli Tenisçi
 • İsmail Balaban – Baş Pehlivan
 • Hayrettin – Oyuncu
 • Öykü Çelik – Oyuncu
 • Cemal Hünal – Oyuncu
 • Merve Aydın – Milli Basketbolcu
 • Meryem Kasap – Milli Atlet
 • Barış Özbek – Futbolcu