Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 20:15   Güncelleme : 12-01-2021 20:15

Survivor 2021 kim sunuyor? Survivor sunucusu Murat Ceylan Kimdir, Sevgilisi Kim, Arabası Hangi Marka, Aslen Nereli, Boyu, Yaşı Kaç?

Survivor 2021 kim sunuyor? Survivor sunucusu Murat Ceylan Kimdir, Sevgilisi Kim, Arabası Hangi Marka, Aslen Nereli, Boyu, Yaşı Kaç?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 kim sunuyor? Survivor sunucusu Murat Ceylan Kimdir, Sevgilisi Kim, Arabası Hangi Marka, Aslen Nereli, Boyu, Yaşı Kaç? TV8’in en çok izlenen yarışmalarından ‘Survivor 2021’ ekranlara geri dönüyor.  Geçen sene sunuculuğunu Acun Ilıcalı ile Murat Ceylan yapmıştı. Bu senede sunucunun kim olacağı merak konusu oldu. TV8 ekranlarının merakla beklenen yarışma programı 'Survivor 2021' 9 Ocak saat 20.00'de izleyiciyle buluşuyor. TV8'in sevilen yarışmalarından 'Survivor 2021' seyirciyle buluşuyor. 'Ünlüler ve Gönüllüler' formatıyla gerçekleşecek olan yarışmanın sunuculuğunu kim yapacağı araştırılıyor.


Survivor'da yarışmacı olarak ilk tanıdığımız Murat Ceylan, Survivor yarışmasının ardından büyük başarılara imza attı. Adını başarılı projelerde geçiren Murat Ceylan, Survivor 2021'in bazı ödül oyunlarında sunuculuk yapmaktadır. Eylül-Kasım 2016'da Fox'ta yayınlanan Familya dizisinde Ateş, Beyoğlu karakterini canlandırdı. 16 Şubat 2020'de başlayan Survivor 2020 yarışma programına ev sahipliği yapmaya başladı.

Survivor yarışmasını kim sunuyor?


Büyük ilgiyle izlenen yarışma geçen sene olduğu gibi Acun Ilıcalı sunacak. Acun Ilıcalı olmadığı zamanlarda görevi Murat Ceylan yürütecek.
 

Survivor Sunucusu Murat Ceylan Kimdir?

15 Mayıs 1991 İstanbul doğumludur. Liseden mezun olduktan sonra, Central Saint Martins'de Endüstriyel tasarım eğitimi aldığı Londra'ya gitti. İstanbul Devlet Konservatuarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Müzik dışında birçok spora ilgi duyan Murat, İstanbul Binicilik Sporları Kulübü'nde lisanslı at binicisidir. 2013 yılında Panama'da Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasının 3. sezonunda Gönüllüler takımında yarıştı.

Almeda Abazi ile 17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde başlayan Para Bende adlı yarışmada yarıştı. 2016 yılında sözleri ve müziği kendisine ait olan Yeni Nesil albümü Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel'in düzenlemesiyle yayınlandı. Albümle aynı adı taşıyan şarkı için Nihat Odabaşı'nın yönetmenliğini yaptığı bir video klip çekti. Murat Ceylan 80 kilo ve 1,80 boyundadır.

Murat Ceylan Sevgilisi Kimdir?


Survivor yarışmasıyla tanınan Murat Ceylan, uzun süredir sevgilisi olan Lera Marchuk'tan ayrılmaya karar verdi. Uzun süredir çift dostane bir şekilde ayrıldı. Murat Ceylan'ın adı aynı yarışmada yarışan Damla Can ile anılıyor.

Survivor Ünlüler kadrosu
Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda Aşk-ı Memnu’nun Bülent’i Batuhan Karacakaya, Çukur’un Remzi’si Çağrı Atakan, Tenisçi Melis Sezer, Pehlivan İsmail Balaban, oyuncu Hayrettin Karaoğuz, Diriliş Ertuğrul’un Sırma Hatun’u Öykü Çelik, Issız Adam filmiyle tanıdığımız Cemal Hünal, Atlet Merve Aydın, Sporcu Meryem Kasap ve Futbolcu Barış Özbek bulunuyor.

Survivor Gönüllüler kadrosu
Survivor Gönüllüler yarışmacıları arasında Tekstilci Yiğit Poyraz, Oyuncu Sancakay Ilım Morgül, Oyuncu Emin Günenç, Atlet Sena Özdemir, Futbolcu Steven Salam, Voleybolcu Aleyna Kalaycıoğlu, Flag futbolcu Hanzade Ofluoğlu, Pehlivan Yunus Emre Karabacak, Body Building Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenci İlayda Şeker, Antrenör Ayşe Yüksel, Sporcu Uğurtan Dora bulunuyor.