Medya
Giriş Tarihi : 23-01-2021 21:43   Güncelleme : 23-01-2021 21:44

Survivor 2021 İlayda Şeker kimdir? Survivor İlayda Şeker mesleği ne? Survivor Gönüllüler İlayda Şeker kaç yaşında, nereli?

Survivor 2021 İlayda Şeker kimdir? Survivor İlayda Şeker mesleği ne? Survivor Gönüllüler İlayda Şeker kaç yaşında, nereli?

Kayseritemo.org - Survivor 2021 İlayda Şeker kimdir? Survivor İlayda Şeker mesleği ne? Survivor Gönüllüler İlayda Şeker kaç yaşında, nereli? TV 8 ekranlarının beğeniyle takip edilen yarışması Survivor bu sezonda izleyicilerine heyecanlı anlar yaşatacak. Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan isimlerden biri de İlayda Şeker oldu. Gönüllüler takımının yarışmacısı, İlayda Şeker’in kim olduğu Survivor takipçileri tarafından merak ediliyor. 

Survivor 2021’in iddialı isimlerinde biri olan İlayda Şeker, yarışmanın izleyicileri tarafından oldukça merak ediliyor. İlayda Şeker hakkında araştırma yapanlar pek bir bilgi bulamasalar da İlayda Şeker kendini anlattı.

Survivor 2021 İlayda Şeker kimdir?


İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğdu 18 yaşına kadar ailesiyle birlikte Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde yaşayan hırslı yarışmacının ailesi Ürgüp’te ikamet ediyor. Daha sonra Sakarya’da Üniversitesini kazanan İlayda Şeker, okulunu bitirdikten sonra İstanbul’a anneannesi ve dedesinin yanına yerleşti. Şuan ailesiyle birlikte yaşadığını söyleyen Şeker, Survivor 2021’in fragmanında “İnsülinlerinizi hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum” şeklinde konuşmuştu.