Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 22:53   Güncelleme : 13-01-2021 22:53

Survivor 2021 Gönüllüler Sms sıralaması sonuçları 13 Ocak exxen.com Ünlüler Survivor oy sıralaması 1. hafta Sena Elendi!

Survivor 2021 Gönüllüler Sms sıralaması sonuçları 13 Ocak exxen.com Ünlüler Survivor oy sıralaması 1. hafta Sena Elendi!

Kayseritempo.org - Survivor 2021 Gönüllüler Sms sıralaması sonuçları 13 Ocak exxen.com Ünlüler Survivor oy sıralaması 1. hafta Sena Elendi!  Survivor 2021'de gönüllü ekibin SMS sıralama sonuçları bu akşam ada konseyinin elenmesinin 1. haftasında açıklanacak. Sonuçlar acunn.com'da yayınlanırken SMS oylamasına göre adadan elenecekler merakla bekleniyor ve ilk olarak ödül oyunu oynanacak. İşte bu sezonun ilk SMS sıralaması ve elenen isim kim olduğunu araştırdık. Survivor 2021'de bu akşam 1. hafta eleme kurulu tarafından fenomen yarışması yapılacak. Bildiğimiz gibi 2 yarışmacı, gönüllüler takım dokunulmazlık oyunlarını kaybettiği için eleme adayı olarak seçildi. Bu akşam SMS sıralama sonuçlarına göre 3. sıra belirlenirken, sonuçlar Acunn.com ve Tv8 ekranlarında açıklanacak.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da bir sistemle elenmenin heyecanı var. Maçlardan sonra her hafta 2 aday çıkarken, üçüncü aday SMS ile belirlenir. Ve sıralamaya göre adaya veda eden isim belli oluyor. Gönüllüler ekibinden bir ismin ilk hafta eleneceği belliydi. Bildiğimiz gibi Sena ve daha sonra Dora ilk eleme adayları olarak belirlendi. Reşat, haftanın 5 günü yayınlanan Survivor'da dün akşam düzenlenen ada konseyinde gönüllüler takımında sakatlığı nedeniyle diskalifiye edildi. Acun Ilıcalı tarafından kendisine yapılan açıklamada, yarışmacının kaderinin devam etmesi çok zor olan incelemeler sonucunda belirleneceği belirtildi. Reşat ve arkadaşları bu haberi gözyaşları içinde karşılarken, nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor.

Survivor 2021 Gönüllüler Sms Sıralaması Sonuçları Tıkla Video

1-Yiğit Poyraz
2-Sultan Reşat Hacıahmetoğlu
3-Ayşe Yüksel
4-Emin Günenç
5-Hanzade Ofluoğlu
6-Yunus Emre Karabacak
7-Steven Salam
8-Uğurtan Dora
9-İlayda Şeker
10-Sena Özdemir
11-Sancakay Ilım Morgül
12-Aleyna Kalaycıoğlu

12 Ocak Survivor 2021 Gönüllüler Takımında Kim Elendi?

Bildiğimiz üzere önce SMS genel sonuçları sıralamasında en çok oyu alan açıklanacak. Daha sonra en çok oyu alan bir kişinin adını verecek. 3 adaydan en az oyu alan yarışmacı Survivor 2021 yarışmasının ilk elenen ismi olacak. Geçtiğimiz sezondaki sistemin aynısı bu sezonda da uygulanacaktır.

Bu akşam eleme adayı Sena ve Dora’nın yanı sıra bir isim daha belli olacak.

1- Dora

2-Sena

3- Reşat

Survivor'da 12 Ocak 2021'de elenen isim açıklandı. Survivor 2021'de elenecek ilk isim Sena oldu. SMS oylarına göre adaylar arasında en az oyu alan isim oldu.