Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 21:54   Güncelleme : 09-01-2021 21:54

Survivor 2021 Doktoru Metin Kuşcu Kimdir, Branşı Ne? Survivor Doktor Metin Kuş Hangi Hastanede Çalışıyor?

Survivor yarışmasıyla gündeme gelen isimlerden biri de Metin Kuş'du. Survivor yarışmacılarının sağlık sorunları ile ilgilenen ve Survivor yarışmasının doktoru olarak tanınan Metin Kuş'un kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Metin Kuş'u öğrenmek için araştırma yapıyor. Peki Metin Kuş kimdir? Survivor'un doktoru Metin Kuş kaç yaşında?

Survivor 2021 Doktoru Metin Kuşcu Kimdir, Branşı Ne? Survivor Doktor Metin Kuş Hangi Hastanede Çalışıyor?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 Doktoru Metin Kuşcu Kimdir, Branşı Ne? Survivor Doktor Metin Kuş Hangi Hastanede Çalışıyor? Survivor 2021 sevenleriyle kavuştu. Büyük heyecanla beklenen Survivor, günler öncesi yarışmacıları araştırılırken, bu sefer Metin Kuş'un kim olduğu merak edildi. Survivor Doktoru Metin Neden Yok?
TV8'in büyük ilgiyle izlenen yarışması Survıvor 2021, sevenleriyle buluştu. Geçtiğimiz sezon pandemi sürecinde izleyicilere yoldaş olarak, her gün yayında yerini almıştı. Bu senede dört gözle beklenen yarışma, takımların kadrosu belirlenmesiyle büyük yankı aldı. Yarışmacıların ismi tek tek açıklanırken, sevenleri tarafından kadroda yer alanlar araştırıldı. Bunun yanı sıra ekranlarda boy gösteren Metin Kuş kim olduğu merak edildi.

Survivor 2021'de doktor Metin Kuş uzun süre yaralanmalara müdahale etmedi ancak yaralanmalarda ilk müdahaleyi yeni bir genç kadın doktor yapıyor. Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Metin Bird Kimdir? Hayatta kalan doktor Metin Kuş kaç yaşında? Bilindiği üzere Survivor yarışmasında efsanelerden biri Survivor doktoru olarak da tanınan ve Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşı Metin Kuş'dur. Survivor yarışmasının doktoru olarak bilinen Metin Kuş, popüler yarışmanın arka planında yer almasına rağmen sıklıkla ön plana çıkan isimlerden biri. İşte tüm sorularınızın cevapları ve detaylar...

Survivor 2021 Doktoru Metin Kuşcu Kimdir, Branşı Ne?

Metin Kuş, 21 Haziran 1963 tarihinde Mersin'in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi.  Orta ve lise öğrenimini Mersin'de tamamlayarak,  1982 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı. Üniversiteden 1988’de mezun olarak Bilecik ve Diyarbakır’da mecburi hizmetini yaptı. 1990 – 1996 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesinde ihitisas eğitimini tamamlayan Kuş, Genel Cerrah Uzmanı olarak 1996 – 2016 yılları arasında Özel Göztepe Hastanesinde binlerce laporoskopik ve açık ameliyat yaptı. Survivor'un nerdeyse her sezonun yer alarak yarışmada emeği geçen kişiler arasında bulundu.

Survivor Doktor Metin Kuş Hangi Hastanede Çalışıyor?

Uzmanlık eğitimini 1990-1996 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde tamamlayan Kuş, 1996-2016 yılları arasında Özel Göztepe Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak binlerce laparoskopik ve açık ameliyatı gerçekleştirdi.