Medya
Giriş Tarihi : 24-01-2021 01:37   Güncelleme : 24-01-2021 01:37

Survivor 2021 24 Ocak Fragmanı Doktor Metin Kuş Raporuna göre kim elendi, diskalifiye oldu? Survivor 2021 Aleyna Şeker neden ağladı?

Survivor 2021 24 Ocak Fragmanı Doktor Metin Kuş Raporuna göre kim elendi, diskalifiye oldu? Survivor 2021 Aleyna Şeker neden ağladı?

Kayseritempo.org - Survivor 2021 24 Ocak Fragmanı İzle Youtube TV8 Doktor Metin Kuş Raporuna göre kim elendi, diskalifiye oldu? Konsey Survivor 2021 Aleyna Şeker neden ağladı? Survivor 2021'in 13. yeni bölüm sunumu yayınlandı. Heyecanla izlenen Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın ada meclisinde yer alan sözleri merak uyandırdı. Survivor 12. bölümünde dikkatleri üzerine çeken ilk şey Duygu'nun gönüllüler takımındaki takımı aleyhine söyledikleri ve arkadaşlarıyla tartışma yaptığı oldu. Daha sonra Ünlüler ve Gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Dokunulmazlık mücadelesi, zorlu ve ilk kez olan yolda nefes kesici olacak. Son olarak Acun Ilıcalı'nın ada meclisinde söylediklerine dikkat çekilecek. "Bence final adaylarından biri. Doktor Metin Kuş'un raporuna göre Survivor'a devam etme şansınız yok" ve yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Peki Survivor'da kim eleniyor gibi soruları araştırdık. 

Survivor 2021 Ödül ve dokunulmazlık oyunlarının oynandığı yarışmada iki takım arasında ipler gerildi. Konsey'de açıklama yapan Acun Ilıcalı Çağrı'yı uyardı. Öte yandan yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Acun Ilıcalı yeni bölüm fragmanında üzücü bir haber duyurdu. Survivor yeni bölümde ödül ve dokunulmazlık oyununda büyük gerginlikler yaşandı. Çağrı ile Poyraz arasındaki gerilim, dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyine sıçradı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler ekibi adından söz ettirdi.

Survivor 2021 24 Ocak Fragmanı Doktor Metin Kuş Raporuna göre kim elendi, diskalifiye oldu?

Yeni bölüm fragmanında Çağrı ve Duygu arasında da yeni bölümde gerilim yaşandı ve Acun Ilıcalı üzücü bir haber verdi. 'Bana göre final adaylarından biri' diyen Ilıcalı, "Doktor Metin Kuş'un raporuna göre Survivor'a devam etme şansın yok' dedi.

Konsey'de Acun Ilıcalı Uyardı

'Görüntüleri seyrettik' diyerek söze başlayan Ilıcalı, "Şimdi Çağrı senin konu şu söylediğin kelime ağzından kaçmış olabilir. Fakat olayın ondan sonraki bölümünde seni çok agresif gördüm. 9 Orada kontrolü kaybeden sensin gibi. O kelimeyi kullandıktan sonra orada bir özründen yok çok. Konu orada fazla uzamış. Biz o kelimeyi ettin diye sana uyarıda bulunuruz, fakat tansiyon çok yüksek." açıklamasında bulundu.