Medya
Giriş Tarihi : 14-03-2020 19:52   Güncelleme : 14-03-2020 20:03

Süper Lig maçları şifresiz yayınlanacak mı. Galatasaray Beşiktaş maçı canlı izle, Kayserispor malatyaspor maçı canlı izle

Şifresiz BeinSport izlemek isteyenler.. Galatasaray Beşiktaş maçı ne zaman. Kayserispor Malatyaspor maçı ne zaman. Galatasaray Beşiktaş maçı canlı şifresiz izlemek varmı. Galatasaray Beşiktaş maçı saat kaçta. Kayserispor Malatyaspor maçı şifresiz izlemek için..

Süper Lig maçları şifresiz yayınlanacak mı. Galatasaray Beşiktaş maçı canlı izle, Kayserispor malatyaspor maçı canlı izle

Çin'den tüm Dünyaya yayılan ve dünya futbolunu olduğu gibi Türk futbolunu da vuran Korona Virüsünün etkileri devam ediyor. Hatta gün geçtikçe daha da ciddi bir hâl alıyor. Türkiye Cumhuriyeti yetkilileri ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından, Süper Lig ve alt liglerde maçların oynanmasına ancak seyirci alınmamasına karar verildi. Bunun üzerine yayıncı kuruluş BeinSport'un maçları şifresiz yayınlayacağı söylentileri çıktı. Ancak BeintSport yetkilileri şu ana kadar böyle bir uygulamanın olacağına dair bir emare göstermedi.

Corona virüs nedeniyle Süper Lig'de oynanacak maçların seyircisiz oynanacak olması sonrası milyonlarca futbolseverin yanıtını merak ettiği sorudur. Malum, hafta sonu Galatasaray-Beşiktaş derbisi var. Diğer tarafta da Trabzonspor-Başakşehir. Şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren maçlar. Dünden beri herkes merak ediyor. BeinSports şifresiz mi? Galatasaray Beşiktaş maçı şifresiz mi olacak? Galatasaray Beşiktaş maçı hangi kanalda? Maçlar şifresiz mi?

Coronavirüs Covid-19 salgını tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkiliyor. Cumhurbaşkanı başkanlığında toplanan sağlık kurulu tüm spor müsabakalarının seyircisiz oynanacağını açıkladı. Spor Bakanlığı ile beINSports bir görüşme yaptı. beINSports maçları şifresiz yayınlayacağını açıklama ihtimali yüksek. Hafta sonu, derbi de dahil maçlar şifresiz yayınlanabilir. beINSports yetkilileri, bu konu ile ilgili Pazar günü açıklama yapacak. eğer BeinSport, şifreyi kaldırırsa 77 ve 78 kanallardan maçlar şifresiz olarak izleyiciler ve taraftar ile buluşturulacak. Eğer açıklama gelmez ve şifre kaldırılmaz ise Süper lig maçları yine her zamanki gibi BeinSport kanallarında şifreli olarak yayınlanacak.