Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 21:04   Güncelleme : 09-01-2021 08:57

Son Yaz Yağmur Kimdir, Gerçek Adı Ne? Hafsanur Sancaktutan Boy, Yaş ve Oynadığı Dizileri!

Dikkatleri üzerine çeken isimler arasında Hafsanur Sancaktutan'ın kim ve kaç yaşında olduğu merak ediliyor.

Son Yaz Yağmur Kimdir, Gerçek Adı Ne? Hafsanur Sancaktutan Boy, Yaş ve Oynadığı Dizileri!

Kayseritempo.org -  Son Yaz Yağmur Kimdir, Gerçek Adı Ne? Hafsanur Sancaktutan Boy, Yaş ve Oynadığı Dizileri! Yılın ilk günü ekranlara gelen Son Yaz, oyuncu kadrosuyla gündemden düşmüyor. Ünlü oyuncuların başrolde olduğu yapımın kadrosu tek tek araştırılıyor. Bunlar arasında yer alan (Yağmur Kara) Hafsanur Sancaktutan kim ve kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Fox TV'nin iddialı yapımları arasında yer alan Son Yaz, 1 Ocak ekranlarda boy gösterdi. O3 Medya imzalı, yönetmeliğini Burak Arlıer’in yaptığı, Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç'in birlikte senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki yapım, oyuncu kadrosuyla merak konusu oldu. Yağmur karakterine hayat veren oyuncu kimdir? Kaç yaşında? Daha önce hangi dizileri oynadı? Hayatı, bilgisi gibi tüm merak edilen soruları cevaplayacağız. Son olarak Geçen Yaz dizisinde kamera karşısındaydı. Burada Yağmur rolü ile oynamaktadır.

Geçen yaz dizinin ana karakterlerinden Yağmur tüm dikkatleri üzerine çekti. Dizinin karakteristik özellikleri net olmasa da Akgün'ün sevdiği kız olarak tanıdığımız Yağmur'u Akgün karakteriyle sık sık göreceğiz. Yağmur karakteri ile ilgili bilgiler resmi sitelerde duyurulursa sayfamız üzerinden sizlerle paylaşacağız. 20 Mart 2000 tarihinde İstanbul'da doğdu. Lise eğitiminin ardından özel oyunculuk dersleri aldı. Dizi dünyasına hızla giriş yapan genç oyuncu, Gülperi dizisindeki Fidan rolüyle profesyonel oyunculuk deneyimi kazanmıştır.

Yağmur Kara Hafsanur Sancaktutan kimdir?
Fox TV’in yeni dizisi Son Yaz’da Yağmur Kara karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında, İstanbul’da doğmuştur. Bu genç ve güzel oyuncu önce lise eğitimini tamamlamış sonrasında ise özel oyunculuk dersleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Servet dizisi ile yaşamıştır. Ayrıca Gülperi dizisinde oynayıp Fidan karakterini canlandırmıştır. Son olarak Aşk Ağlatır dizisinde ismini geniş kitlelere duyurmuştur.

Hafsanur Sancaktutan Oynadığı Diziler
2018 – Gülperi (Fidan)
2019 – Aşk Ağlatır (Ada)
2020 – Son Yaz (Yağmur)