Medya
Giriş Tarihi : 15-01-2021 21:17   Güncelleme : 15-01-2021 21:17

Son Yaz Nerede Çekiliyor? Son Yaz dizisi nerede hangi il, ilçe, semt, villa, okul, üniversitede çekildi? İzmir Çeşme Adalet Sitesi Nerede?

Son Yaz dizisi çok yakında başlayacak. Çekim yerinin batı ilçelerinde çekilen Son Yaz dizisi için flash araştırma yaptık, Son Yaz dizisi konusunu ve Son Yaz oyuncuları gibi sizler için Son Yaz'ın nerede çekildiğini araştırdık. Aylardır merakla beklenen ve ilk başrol oyuncunun Alperen Duymaz olduğunu duyuran Son Yaz dizisinin konusu ve oyuncuları ile çok sevilen bir yapım olacak gibi görünüyor ve ardından oyuncu kadrosuna yeni isimler katacak.

Son Yaz Nerede Çekiliyor? Son Yaz dizisi nerede hangi il, ilçe, semt, villa, okul, üniversitede çekildi? İzmir Çeşme Adalet Sitesi Nerede?

Kayseritempo.org - Son Yaz Nerede Çekiliyor? Son Yaz dizisi nerede hangi il, ilçe, semt, villa, okul, üniversitede çekildi? Uyarlama mı, İzmir Çeşme Adalet Sitesi Nerede? Son Yaz draması nerede, hangi mahallede? Dizinin çekimleri Son Yaz başladı. Çekimlerden sonra tanıtım fragmanı yayınlanacak ve Konumuzun devamında Son Yaz dizisinin çekim yerleri ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olacak. Son Yaz, çekim yerleri ve ilçede hangi şehir hakkında bilgi bulacaksınız. Yaz aylarında tamamlanan ve hemen ardından çekime başlayan Son Yaz dizisinin yayına başlaması için birkaç gün kaldı. Yayına başlamadan önce dizi için hayran sayfaları açılmaya başladı. Özellikle başrol oyuncularının uyumunu beğenen seyirci, çekimleri yakından takip etmek için Son Yaz dizisinin nerede çekildiği sorusuna cevap arıyor.


Son Yaz dizisinin çekimleri Çeşme ve Alaçatı'da devam ediyor. Selim, Akgün'ü Çeşme Adalet Sitesi'ne getirmek zorundadır. Çeşme ve Alaçatı'da çok özel mekanlarda çekilen dizinin fragmanındaki yerleri fotoğraflarıyla paylaştık. Adalet Sitesi nerede? Sizlerle paylaşmak için Çeşme Alaçatı ve Urla'daki mekan adreslerini arıyoruz. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Ali Atay, Funda Eryiğit, Emre Karayel ve Şebnem Dönmez. Temmuz ayında tamamlanan ve Eylül ayında vizyona giren dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. O3 Media'nın yapımcılığını üstlendiği Deniz Dargı'nın yazdığı Son Yaz, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç'in de yönetmen koltuğunda Burak Arlıer bulunuyor.

Son Yaz Nerede Çekiliyor?

Savcı Selim'in ailesi son yaz dizisinde Çeşme'de bir evde yaşıyor. Bu ev bahçeli güzel bir evdir. Pek lüks olmayan bu ev, konforu ve rahatlığı ile izleyenlerin dikkatini çekti. Son Yaz dizisinde savcı, suçlu Akgün'ü Çeşme'deki mahkemede bulunan Selim'in evine getirmek zorunda kalıyor. Bu evde çok sayıda çekim olacak.

Son Yaz dizisi nerede hangi il, ilçe, semt, villa, okul, üniversitede çekildi?

Son Yaz dizi çekim mekanlarının adresleri; İzmir Urla, Alaçatı ve Seferihisar'da çekilecek. Son Yaz dizisi İzmir'in Urla ilçesinde çekildi. İzmir'in Urla ilçesi 66.360 nüfusu ve 50 metre rakımı ile beğeni topluyor. Tarihi kalıntıları, sahile uygun olarak inşa edilmiş bahçeli tek katlı evleri ve sanat sokağı ile bir doğa harikasıdır. Son yaz dizisinde Urla'nın limandaki yerleri tercih edilirken, müstakil evleri de dizide kullanılacak. Son Yaz dizisinin ikinci bölümünde yakınlaştırma sınıfı barın yer aldığı mekan, İzmir'in Çeşme ilçesinde barlar sokağında. Alaçatı Çeşme ile Urla ilçeleri arasında Son Yaz dizisi çekimleri devam ediyor.