Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 23:36   Güncelleme : 08-01-2021 23:36

Son Yaz Naz Kimdir, Gerçek Adı Ne? Yasemin Yazıcı Sevgilisi, Yaşı, Boyu Ve Oynadığı Diziler Ne?

Son Yaz dizisinin sosyal medya tutkunu, çok sevecen, şımarık ama aynı derecede neşeli karakteri Naz, Metin ve Emel'in kızıdır. Ayrıca Yağmur'un yakın arkadaşıdır. Kıyafetine büyük önem veren Naz, tam bir alışverişçidir. Her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyor. Geçen Yaz dizisinde Naz karakterine hayat verecek güzel oyuncumuz Yasemin Yazıcı'dır.

Son Yaz Naz Kimdir, Gerçek Adı Ne? Yasemin Yazıcı Sevgilisi, Yaşı, Boyu Ve Oynadığı Diziler Ne?

Kayseritempo.org - Son Yaz Naz Kimdir, Gerçek Adı Ne? Yasemin Yazıcı Sevgilisi, Yaşı, Boyu Ve Oynadığı Diziler Ne? FOX TV'nin yeni dizilerinden biri olan Geçen Yaz dizisindeki birçok karakter merak konusu oldu. En merak edilen karakterlerden biri Naz karakteriydi. Bakımlı, cilveli ve iddialı olmayı seven Naz karakterini sizlere daha yakından tanıtacağız. Geçen Yaz dizisi Naz karakteri ve hayatını veren Yasemin Yazıcı ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizi, geçtiğimiz yaz izleyenlerin beğenisini kazanmayı başardı. Geçen Yaz dizisinin kadrosundaki isimler çok yetenekli isimlerden oluşuyor. Geçen Yaz dizisinin başrol oyuncuları arasında Ali Atay, Alperen Durmaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Çok başarılı dört başrol oyuncunun yanı sıra başrol oyuncularına eşlik eden yardımcı oyuncular da çok başarılı isimlerdir. Geçen Yaz dizisinde daha önce ekranlarda pek görmediğimiz isimler var.

Yeni ve genç yeteneklerin yer aldığı Geçen Yaz dizisi oldukça popüler görünüyor. Geçen Yaz kadrosunun yeni ve genç oyuncularından biri de Naz Yaman karakterine hayat veren Yasemin Yazıcı'dır. Güzelliği ve fiziğiyle büyülenen Yasemin Yazıcı izleyiciler tarafından merak edildi. Naz Yaman geçen yaz kimdi? Yasemin Yazıcı kimdir? Yasemin Yazıcı kaç yaşında, kaç yaşında? Naz, Yasemin Yazıcı'nın geçen yaz oynadığı diziler neler? Naz Yaman karakteri Emel ve Metin'in kızıdır. O da yasemin ile kuzenidir. Babası Metin'e çok düşkündür ama annesinin baskıcı tavrından hoşlanmaz. Üniversiteye yeni girdi. Okulların açılmasını bekliyor. Kendine güvenen, neşeli ve çocuksu olduğu kadar güzel de. Şımartılmayı seviyor ve her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyor. Bakalım dizide Naz Yaman'a ne olacak? Yasemin Yazıcı geçtiğimiz günlerde resmi Instagram hesabından Alaçatı'da olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Ama sevgilisinin adından bahsetmedi.

Son Yaz Naz Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Yasemin Yazıcı, 8 Eylül 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında tiyatro ile ilgilenmeye başlamış, Türkçe, Farnsızca ve İngilizce gibi çeşitli dillerde tiyatro oyunlarında yer almıştır. Oyunculuk eğitimlerinin yanı sıra vokal ve dans eğitimleri de almıştır.

Yasemin Yazıcı’nın Oynadığı Diziler Ne?

2020 – Son Yaz (Naz Yaman)