Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 20:51   Güncelleme : 09-01-2021 08:57

Son Yaz Akgün Kimdir, Gerçek Adı Ne? Alperen Duymaz Eşi, Yaşı, Boyu Ve Oynadığı Diziler Ne?

Son yaz dizisinde Akgün karakterine hayat verecek olan Alperen Duymaz merak konusu oldu. Hayranlar, oyuncunun oynadığı karakteri araştırıyor.

Son Yaz Akgün Kimdir, Gerçek Adı Ne? Alperen Duymaz Eşi, Yaşı, Boyu Ve Oynadığı Diziler Ne?

Kayseritempo.org - Son Yaz Akgün Kimdir, Gerçek Adı Ne? Alperen Duymaz Eşi, Yaşı, Boyu Ve Oynadığı Diziler Ne? Yeni yılın ilk dizilerinden olan Son Yaz dizisi, oyuncu kadrosuyla gündem oldu. Yakışıklılığıyla genç kızların dikkatini çeken Alper Duymaz yani namı diyar (Akgün Gökalp Taşkın) kim ve kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Son Yaz dizisinde Akgün karakterine hayat verecek olan Alperen Duymaz merak konusu oldu. İşte detaylar...

Hayranlar, oyuncunun oynadığı karakteri bilmek ister.Fox TV, 2021 yılını iddialı bir diziyle açtı. 1 Ocak Cuma akşamları ekranlara gelen Son Yaz, konusuyla ve oyuncularıyla gündemden düşmüyor. Dizinin başrollerinden Akgün’ü canlandıran yakışıklı oyuncu Alper Duymaz’ın  kaç yaşında ve kim olduğu merak ediliyor.

Akgün Gökalp Taşkın (Alperen Duymaz) kimdir?
1992 yılında Ankara da doğan Alperen Duymaz Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü öğrencisidir. İlk olarak Tatlı Küçük Yalancılar projesinde Cesur Karakteriyle tanınan Alperen Duymaz daha sonra Acı Aşk dizisinde Ali karakteri, Bodrum Masalı dizisinde Ateş, Çukur dizisinde Emrah, Çarpışma dizisinde Kerem ve Zemheri dizisinde Ayaz karakterlerine hayat verdi. Şimdi ise “Son Yaz” dizisinde Akgün karakterine hayat veriyor.

Alperen Duymaz’ın Oynadığı Diziler
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Cesur)
2015 – Acı Aşk (Ali)
2016 – Bodrum Masalı (Ateş)
2018 – Çukur (Amir Emrah)
2018 – Çarpışma (Kerem)
2020 – Zemheri (Ayaz)
2020 – Son Yaz (Akgün)