Medya
Giriş Tarihi : 13-02-2021 00:44   Güncelleme : 13-02-2021 00:46

Son Yaz 8 Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Yeni Bölüm Tanıtım Dizi final mi olacak? Son Yaz 7. Son Bölüm Full İzle!

Son Yaz 8 Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Yeni Bölüm Tanıtım Dizi final mi olacak? Son Yaz 7. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Son Yaz 8 Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Yeni Bölüm Tanıtım Dizi final mi olacak? Son Yaz 7. Son Bölüm Full İzle! Son Yaz 22 Ocak akşamı 7. bölüm ile ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle seyirciyi ekrana kilitleyecek olan Son Yaz 7. bölümünün hemen ardından 8. yeni bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Her bölümüyle büyük ilgi gören Son Yaz'ın son bölümünde Halil Sadi, Akgün’den Selim’in elindeki tanık Latif Coşkun’un yerini bulmasını ister ve bunun karşılığında yurt dışına çıkması için elinden geleni yapacağı teklifinde bulunur. Son Yaz gelecek hafta 19 Şubat fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz dizisinin 7. bölümü ile seyirci ekranı kilitledi. 19 Şubat Cuma akşamı yayınlanan Son Yaz dizisinin 4. bölümünde Yağmur, Kaan’dan ayrıldığı için üzgündür. Bu ayrılık sonrası iki annenin karşı karşıya gelecektir.

Akgün, 8. bölümde Selim'e ihanet edecek mi? Akgün, Halil Sadi'nin telifini kabul edecek mi? Akgün eğer Selim'e ihanet ederse sonuç ne olacak? Yağmur, Kaan'la tekrardan barışacak mı? Akgün Latif Coşkun'u yerini Halil Sadi'ye söyleyecek mi? Selim, Akgün'ün korumaya çalışırken Halil Sadi Latif Coşkun'un yeri bulmaya çalışıyor. Akgün'ü kaçırttıran Halil Sadi, Akgün ile anlaşma yaparak Latif Coşkun'un yerini öğrenmek istiyor. Bunun karşılığında Akgün'ü yurt dışına gitmesine yardımcı olacağı söylüyor. Yağmur, Kaan’dan ayrıldığı için üzgündür. Bu ayrılık iki anneyi karşı karşıya getirecek gibi duruyor.Selim ise yokluğunda Fatih’in kendi ailesiyle çok iç içe olmasını içine sindirememektedir. Fatih, Canan'la konuşmaları ileletiyor. Boşanma meselesini açarak aklında yer edindirmeye çalışıyor. Fatih'in Canan'a iş teklifi yaptığını duyan Selim, Fatih'in işyerine giderek ona teklifi geri çekmesini söylüyor.

Son Yaz 8. Bölüm Fragmanı İzle


Son sahnede Akgün'ü bir grup adam arabanın içerisinden çıkartıp, Ahmet Abi dedikleri kişinin yayına getirdiler. Akgün'ün tanıdığı Ahmet denilen kişi, Akgün'e annesi ve Selim'in olduğu bir fotoğraf göstererek,  Selim anneni tehdit etti dedi. Böylelikle bir bölüm sonra Akgün kendisine yapılan teklifi kabul edecek gibi gözüküyor.

Sol Yanım 7. Son Bölüm Full İzle!


Akgün'ü kaçırtan Halil Sadi, Selim'in elindeki tanık Latif Coşkun'u bulmak için Akgün'ü kullanmaya kararlıdır. Akgün'e yurt dışı teklifinde bulunarak onu ikna etmeye çalıştı. Bu teklifi ilk başta kabul etti gibi gözükse de Akgün son sahnede Selim'i satmayacağını dile getirmişti. Ta ki Ahmet Abi dediği kişi ona bir fotoğraf gösteren kadar büyük bir şüphe içerisine girdi. Yağmur Kaan'dan ayrıldıktan sonra büyük hüzün yaşarken, Canan ise Fatih'in iş yerine geri dönmekte kararlı olunca Selim Canan için her şeyi yapmaya devam ediyor.