Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 23:48   Güncelleme : 08-01-2021 23:48

Son Yaz 3. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Fox Play TV Fragmanda neler oluyor? Son Yaz 2. son bölüm full izle!

Son Yaz İzle! Son Yaz 2 son bölümünü izleyin! Son Yaz 8 Ocak 2021'in son bölümünü izleyin! Son Yaz 3 yeni bölüm. Son Yaz 8 Ocak 2021 Cuma'yı izleyin!

Son Yaz 3. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Fox Play TV Fragmanda neler oluyor? Son Yaz 2. son bölüm full izle!

Kayseritempo.org - Son Yaz 3. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Fox Play TV Fragmanda neler oluyor? Son Yaz 2. son bölüm full izle! Selim ve Akgün, Canan'ın evinin karşısındaki Adalet Sitesi'ne taşındı. Kara ailesinden sadece Altay, Selim'in sürprizini karşılarken Canan ve Yağmur aldatılmış hissediyor. Canan, Selim'e çok kızgındır çünkü Selim'in kararlarına hiç saygı duymadığını ve artık öfkesini kontrol edemeyeceğini anlar. Selim'e kendisiyle oynamayacağını ve ona yalan söylemeyeceğini söyler. Aile buluşmalarının ilk gününde çocuklar boşanacaklarını öğrenecekler. Selim, bu kez Canan'ı ikna etmenin kolay olmayacağını anlar.
Son Yaz 3. Yeni bölüm fragmanını izleyin! Son Yaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV'de yayınlanan Son Yaz yayınının son bölümünün ardından yayınlanması beklenen Son Yaz 3. bölüm fragmanı ve tanıtımları ile ilgili gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz!

Tanıdığı en mutlu çift Emel ve Metin'den kendisine yardım etmelerini ister. Emel kız kardeşinin tarafını tutarken Metin gizlice Selim'e yardım edecektir. Akgün yalnız kaldı. Gidecek yeri olmadığı için savcının evinde kalmasına rağmen gurur duymaz. Adalet Divanı'ndan kaçmalı, tek başına gitmeli ve bunu yaparken öldürülmemeyi başarmalıdır. Akgün, çıkış yolunu ararken tüm sorunlarını çözme fırsatı olarak İstanbul'dan tanıdık bir yüzle yüzleşir. Ancak işler kontrolden çıkar ve bu fırsat hiç istemese de Akgün ile Yağmur'u başını belaya sokacak bir belaya dönüşür.

Son Yaz 3. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm

FOX TV yeni dizisi Son Yaz'ın ikinci bölümünün tamamını izleyin! Son Yaz Yeni bölümü 8 Ocak Cuma günü izleyin! Savcı Selim Kara, sekiz yıl önce tutukladığı organize çete lideri Selçuk Taşkın'dan beklenmedik bir teklif alıyor. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı koruma karşılığında ifade verecek. Deli kovan Akgün Gökalp babasının ayak izlerini takip etti, bulaşmaması gereken kişilere bulaştı, hayatı tehlikede. Selim mesleği gereği İstanbul'da ailesinden ayrı yaşıyor. Eşi Canan, kızı Yağmur ve oğlu Altay, dört yıldır İzmir Çeşme'de kendilerine ayrı bir hayat kurdular...

Son Yaz 2. son bölüm full izle!

Selim, Selçuk Taşkın'ın oğlunu zor kullanarak koruması altına alır, bu sıkıntılı gençle ailesinin yanına dönmek zorunda kalır. adam. Selim her ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorundadır. Akgün Gökalp'in bu zorunlu arkadaşlığa 'teşekkür ederim' demek gibi bir niyeti yok. Selim Kara'nın yıllar önce babasını tutuklayan savcı olduğunu öğrenince işler karışacak.