Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 22:49   Güncelleme : 15-01-2021 14:32

Sol Yanım’ın Biricik’i kimdir? Sol Yanım Biricik Kim, Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Cemre Baysel hangi dizilerde oynadı?

 Sol Yanım’ın Biricik’i kimdir? Sol Yanım Biricik Kim, Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Cemre Baysel hangi dizilerde oynadı?

Sol Yanım’ın Biricik’i kimdir? Saol Yanım Biricik Kim, Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Cemre Baysel hangi dizilerde oynadı? Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sol Yanım, Perşembe akşamları izleyicileri ekrana kilitliyor. Entrikalı bölümleri ve genç oyuncu kadrosu ile Sol Yanım reytingleri değiştirmeyi başlarken en çok dikkat çeken oyuncular arasından Sol Yanım Biricik karakterini merak ediliyor.


Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Sol Yanım’ın yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Melis Civelek yazıyor. Star Tv ekranlarının yeni dizisi genç oyuncu kadrosuna sahipken, dikkatleri üzerinde topluyor. Sol Yanım’da genç aşıklar Serra ve Selim'in hikayesi çevresinde gelişen sırlar ve entrikalarla dolu sürükleyici bir hikâyeyi anlatırken, merak edilen karakterden Biricik araştırılmaya devam ediyor.

Sol Yanım Biricik kimdir?
Sol Yanım’da Biricik, Selim’den hoşlanırken, Selim tarafından tercih edilmemektedir. Zengin şımarık kızlarından olan Sol yanım Biricik Kendini beğenen tiplerden olup ilerleyen bölümlerde ise Burak ile yaşayacağı aşkla gündeme çıkıyor. Kendini yeni aşklara yelken açarken bulan Biricik, ilerleyen zamanlarda ne ile karşılayacağını bilmediği bir yola çıkacak gibi gözüküyor.

Cemre Baysel (Sol Yanım Biricik) kimdir?
Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü'nü seçmiştir. Cemre Baysel'in ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile gerçekleşmiştir. Daha sonra İsimsizler dizisinde rol alan Cemre Baysal en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat vererek oyunculukta merdivenleri tırmanmaya devam ediyor.

Rol Aldığı Film ve Diziler:
Sol Yanım (Cemre, TV Dizisi 2020)
Ramo (Fatoş, TV Dizisi 2019-2020)
Elimi Bırakma (Melis Çelen, TV Dizisi 2018-2019)
İsimsizler (Gülperi, TV Dizisi 2017)
Payitaht Abdülhamid (2. Sezon, Firuze, TV Dizisi 2017)
Yeşil Deniz (2 Sezon, Gonca, TV Dizisi 2014-2015)