Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 22:22   Güncelleme : 14-01-2021 22:23

Sol Yanım Serra kimdir? Sol yanım dizisi Serra karakteri kaç yaşındadır, Oynadığı diziler neler? Özge Yağız boy kilo ve sevgilisi kim?

Sol Yanım Serra kimdir? Sol yanım dizisi Serra karakteri kaç yaşındadır, Oynadığı diziler neler? Özge Yağız boy kilo ve sevgilisi kim?

Kayseritempo.org - Sol Yanım Serra kimdir? Sol yanım dizisi Serra karakteri kaç yaşındadır, Oynadığı diziler neler? Özge Yağız boy kilo ve sevgilisi kim? Star Tv ekranlarında her hafta Perşembe günü yayınlanan Sol Yanım dizisi izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Her bölümü izleyiciler tarafından merakla beklenen Sol Yanım, güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla reyting sıralamalarını etkilemeye devam ediyor. Sol Yanım’ın en merak edilen oyuncuları arasından Serra izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Sol Yanım’ın yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, senaryo Melis Civelek tarafından yazılıyor. Geçmişte yaşanan aşkların günümüze etkisini aktaracak olan Sol Yanım’da Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Erçin gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Ekranların yeni ve dikkat çeken yapımı Sol Yanım konusu ve oyuncuları ile araştırma konusu haline geliyor. Oyuncu kadrosuyla da yakından takip edilen dizi, bir hali merak ediliyor. Bu oyuncular arasında yer alan Serra karakteri sevenleri tarafından gerçek hayatta kim olduğu araştırılıyor.

Sol Yanım Serra kimdir?
Varlıklı bir ailede doğan ve bir prenses gibi büyütülen Serra, üniversiteye başladığında fakir bir mahallede yaşamını sürdürüyor. Hasta annesinin sorumluluğuyla geçen bir hayat yaşamak zorunda kalırken, üniversite ortamında onu bekleyen zorluklar kendisini buluyor.

Özge Yağız (Sol Yanım Serra) Kimdir?
Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezun olduktan sonra İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde yaşamıştır. Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde başrol karakteri Reyhan'a hayat verdi. Bu diziden sonra Star TV de yayınlanan Sol Yanım adlı dizisinin oyuncu kadrosunda kendine yer buldu.

Sol Yanım dizisi nerede çekiliyor?
Sol Yanım dizisi İstanbul'un farklı semtlerinde çekilmektedir. Okul hayatının çekildiği mekan olarak eski bir lise binası kullanılmaktadır.