Medya
Giriş Tarihi : 10-02-2021 22:42   Güncelleme : 10-02-2021 22:43

Sol Yanım oyuncuları isimleri, boyları, yaşları, kiloları ve burçları nedir? Sol Yanım Oyuncuları kimdir? Sol Yanım konusu dizisinin konusu nedir?

Sol Yanım oyuncuları isimleri, boyları, yaşları, kiloları ve burçları nedir? Sol Yanım Oyuncuları kimdir? Sol Yanım konusu dizisinin konusu nedir?

Kayseritempo.org - Sol Yanım oyuncuları isimleri, boyları, yaşları, kiloları ve burçları nedir? Sol Yanım Oyuncuları kimdir? Sol Yanım konusu dizisinin konusu nedir? Yayınlandığı günden beri büyük ilgiyle izlenen Sol Yanım, bir grup gencin hayat hikayesini seyircilere anlatmaya devam ediyor. Çarşamba akşamları ekranlara gelen dizi, konusunun yanı sıra oyuncularıyla da gündemden düşmüyor. Sol Yanım'ın oyuncu kadrosunu merak eden izleyiciler araştırmaya devam ediyor.

Star Tv ekranının yeni dizileri arasında yerini alan Sol Yanım, yayınlandığı tarihten beri reytingleri altüst etmeye devam ediyor. Birbirinden iddialı yapımlarla Çarşamba akşamları yarışırken izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Konusunun yanı sıra oyuncularıyla da gündemden düşmeyen Sol Yanım, izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Sol Yanım konusu

Genç yaşta kardeşini kaybetmiş ve babasının iflasından sonra annesi ile ayakta durmaya çalışan Serra'nın hayat hikayesini anlatıyor. Üniversitede tanıştığı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le büyük aşk yaşayacak olan Serra, beklenmedik olaylarla seyircileri sürüklemeye devam ediyor.

Sol Yanım oyuncuları kim?

Özge Yağız
Tolga Mendi
Cemre Baysel
Emre Bey
Defne Samyeli
Cansel Elçin
Esra Bezen Bilgin
Deniz Barut
Taner Rumeli
Seda Akman
Benian Dönmez
Feyza Civelek
Tuğçe Açıkgöz
Ecem Atalay
Ergül Miray Şahin
Emre Dinler
Oktay Çubuk
Aleyna Şen
Yavuz Pekdiker
Demet Genç
Haydar Koyel
Celal Tak
Murat Balcı
Özgür Cem Tuğluk
Efe Taşdelen
Ayşe Kırca
Hasret Usneker