Medya
Giriş Tarihi : 07-01-2021 21:44   Güncelleme : 07-01-2021 21:44

Sol yanım nerede çekiliyor? Sol Yanım dizisi nerede hangi okul, üniversitede çekildi? Özel Kuzey Üniversitesi İstanbul'un neresinde?

Ekran hayatına yeni başlayan Sol Yanım dizisi ile ilgili pek çok detay izleyicilerde şaşkınlığa neden oluyor. İzleyicilerin gönlünde bir süredir tahtını kazanan Özge Yağız ve Tolga Mendi'nin rol aldığı dizi şimdiden seyircinin dikkatini çekmeyi başardı.

Sol yanım nerede çekiliyor? Sol Yanım dizisi nerede hangi okul, üniversitede çekildi? Özel Kuzey Üniversitesi İstanbul'un neresinde?

Kayseritempo.org - Sol yanım nerede çekiliyor? Sol Yanım dizisi nerede hangi okul, üniversitede çekildi? Özel Kuzey Üniversitesi İstanbul'un neresinde? İstanbul'da çekilen "Sol Yanım" dizisi nerede? Özel Kuzey Üniversitesi hangi bölgede yer almaktadır? Yeni dizi Sol Yanım dizi hayranlarının ilgisini çekti. Başrollerinde Özge Yağız ve Tolga Mendi'nin rol aldığı pek çok ünlü isme sahip Sol Yanım hakkında birçok ilginç detay var. Peki Sol Yanom nerede çekiliyor? Sol kuzey üniversitem nerede? "Sol Yanım" dizisi nerede çekildi? Sol Tarafım'ın ilk bölümünde soruların cevapları o kadar merakla arandı ki bu akşam ekranlarda oldu. 9 Eylül'de çekileceği açıklanan "Sol Tarafım" dizisi o günden bu yana büyük bir merakla araştırılıyor. Sol Yanım oyuncularının yanı sıra bu akşam Sol Yanım dizisi çekimleri nerede? Sorunun cevabı dikkatlice çözüldü.

Dizinin ilk bölümünü Star TV'de heyecanla beklerken izleyiciler de dizinin nerede çekildiğini araştırıyor. Peki Sol Yanom nerede çekiliyor? Özel kuzey üniversitesi nerede bulunur? Koronavirüsle mücadele tedbirlerinin en üst düzeyde devam ettiği soldaki fotoğraflar İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde çekildi. Halen Beşiktaş-Cihannum bölgesinde çekimleri devam eden "Sol Yanım" dizisinin Beşiktaş Kültür Merkezi'nde de çekildiği bilinmesine rağmen, bir bütün olarak İstanbul'un farklı yerlerinde çekildiği söylenebilir. Sol Yanım, İstanbul'un Avrupa yakasının farklı bölgelerinde çekim yaparken Sol Yanım dizisinde Kutlusoy ailesinin evi Arnavutköy'de.

Sol yanım nerede çekiliyor?

Sol Yanım dizisinin çekimleri genellikle İstanbul'un Anadolu yakasında, örneğin Beykoz'da geçiyor. Dizide zengin ailelerin yaşadığı evler deniz kıyısında yer alıyor. Seranın yaşadığı alanın Beykoz'un arka sokaklarında olduğu sanılmaktadır.

Özel Kuzey Üniversitesi İstanbul'un neresinde?

Sol Yanım dizisinde geçen Özel Kuzey Üniversitesi İStanbul’da Tuzla semtinde yer alan Piri Reis Üniversitesinin Tuzla Kampüsüdür. Yani dizide geçen Kuzey Üniversitesi aslında yok. Piri Reis Üniversitesinin izni ile üniversitenin Tuzla Kampüsü Özel Kuzey Üniversitesi olarak değiştirilmiştir. Yani ÖZel Kuzey Üniversitesi kurgu bir üniversitedir.