Medya
Giriş Tarihi : 21-01-2021 21:18   Güncelleme : 21-01-2021 21:19

Sol Yanım Nerede Çekiliyor? Sol Yanım dizisi Hangi Üniversite de Çekiliyor, adı ne? Sol Yanım Kuzey Üniversitesi İstanbul'un neresinde?

Sol Yanım Nerede Çekiliyor? Sol Yanım dizisi Hangi Üniversite de Çekiliyor, adı ne? Sol Yanım Kuzey Üniversitesi İstanbul'un neresinde?

Kayseritempo.org - Sol Yanım Nerede Çekiliyor? Sol Yanım dizisi Hangi Üniversite de Çekiliyor, adı ne? Sol Yanım Kuzey Üniversitesi İstanbul'un neresinde? Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sol Yanım her Perşembe akşamı ilgi odağı olmaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken Sol Yanım’da üniversite sahneleri merak konusu oldu. BKM yapım imzalı Sol Yanım dizisi Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları saat 20.00 de sevenleri ile buluşuyor. Serdar Gözelekli’nin yönettiği, Melis Civelek ve Özlem Çadırcı’nın senaryosunu kaleme aldığı Sol Yanım dizisinde Cemre Baysal, Özge Yağız ve Tolga Mendi gibi genç ve başarılı isimlerin olması dikkat çekti.

Sol Yanım, Serra ve Selim'in genç aşıklarının hikayesi etrafında gelişen sırlar ve entrikalarla dolu sürükleyici bir hikaye taşıyor. Sol Tarafım konusu ve oyuncuları dikkat çekerken dizinin üniversite sahneleri de dikkat çekti. Sol Tarafımın çekildiği üniversitenin yeri araştırılıyor. Kutlusay konağında çekimler Boğaz'a yakın mahallelerde çekildi. Sol Yanım'daki üniversite sahnelerinin nerede çekildiği merak konusuydu.

Sol Yanım Hangi Üniversite'de Çekiliyor?


Başrollerini Özge Yağız, Tolga Mendi ve Cemre Baysal’ın paylaştığı Sol Yanım dizisi İstanbuldaki BKM stüdyolarında ve İstanbul ilinin çeşitli semtlerinde çekiliyor. Üniversiteli gençlerin eğitim aldığı Kuzey Üniversitesi İstanbul ilindedir.

Pandemi sürecinde yüz yüze eğitimin olmaması sebebiyle çekimler için İstanbul’daki Özel Üniversite kampüsleri kullanılmaktadır. Serra ile Selim’in buluştuğu Özel Kuzey Üniversitesi İstanbul Beşiktaş’ta bulunuyor. Asıl adı Özel Kuzey Üniversitesi olmayan bina aslında bir üniversite değil. Beşiktaş Kültür Merkezi’nin de bulunduğu Cihannüma Mahallesi’ndeki bina aslında bir lise. Online eğitim süreci nedeniyle kapatılan lisede dizinin üniversite sahneleri çekiliyor.

Sol Yanım Dizisi Oyuncuları


Özge Yağız (Serra)
Emre Bey (Burak)
Defne Samyeli (Asena)
Tolga Mendi (Selim)
Cemre Baysel (Biricik)
Feyza Civelek (Nazlım)
Cansel Elçin (Hisan)
Deniz Barut (Nil)
Esra Bazen Bilgin (Nilgün)
Seda Akman (İdil)
Aleyna Şen (Hülya)
Ecem Atalay (Eda)
Emre Dinler (Barbar)