Medya
Giriş Tarihi : 17-02-2021 22:22   Güncelleme : 17-02-2021 22:22

Sol Yanım Dizisi Neden Bitti? Sol Yanım neden final yapıyor? Sol Yanım Dizisi Devam Edecek Mi, Final Mi Oldu?

Sol Yanım Dizisi Neden Bitti? Sol Yanım neden final yapıyor? Sol Yanım Dizisi Devam Edecek Mi, Final Mi Oldu?

Kayseritempo.org - Sol Yanım Dizisi Neden Bitti? Sol Yanım neden final yapıyor? Sol Yanım Dizisi Devam Edecek Mi, Final Mi Oldu? Çarşamba akşamların sevilen dizisi Sol Yanım Neden bitiyor gibi sorular araştırılmaya başlandı. Sol Yanım Dizisi Ekranlara Veda mı Ediyor? Ekranların sevilen dizisi Sol Yanım bütün sevenlerini üzecek gibi duruyor. Peki noldu? Neden Sol Yanım Dizisi Final Kararı Aldı? Bir çok sevenini dizi hakkında  sosyal medya da paylaşımlar yaptığını öğrendik. Sevenleri dizinin bitmesinden memnun değil, onlar bu gençlik dizisinin devam etmesini beklerken yapım ekibi tarafından gelen haber adeta sevenleri şoke etti.

Sol Yanım Dizisi Bitiyor Mu? Sol yanım çarşamba akşamları saat 20:00 da yayınlanan sürükleyici güzel bir gençlik ve aşk dizisiydi. Fakat son alınan karar Sol Yanım dizisi hayranlarını epeyce üzdü. Dizinin yapımını BKM üstleniyor ve Özge Yağız, Tolga Mendi ve Cemre Baysel gibi genç oyuncu kadrosu barındırıyor.


Sol Yanım Dizisi Neden Bitiyor?

Yapım ekibi tarafından dizinin düşük reytingler alması sebebiyle dizi kapanma kararı aldı. Sol Yanım Dizisi Bitiyor! Sol yanım dizisi tarafından alınan bu karar oyuncuları da baya üzdü. Dizi oyuncuları verdikleri emeklerinin karşılığını alamadıklarını üzülerek söylediler. Aslında keyifli ve gençlik konuları işleyen dizi çoğu kişi tarafından seyredilmesine rağmen neden Final yaptı? Yapılan resmi açıklamalar Dizinin düşük reytingler alması sebebiyle Final kararı alındığını söyledi. Sevilen dizi final yaparak ekranlara veda ediyor.