Medya
Giriş Tarihi : 21-01-2021 21:22   Güncelleme : 21-01-2021 21:23

Sol Yanım Dizisi Hangi Yabancı Diziden Uyarlama Çekiliyor? Sol Yanım çalıntı mı, uyarlama dizisi adı nedir? Sol Yanım oyuncuları kimdir?

Sol Yanım Dizisi Hangi Yabancı Diziden Uyarlama Çekiliyor? Sol Yanım çalıntı mı, uyarlama dizisi adı nedir? Sol Yanım oyuncuları kimdir?

Kayseritempo.org - İzleyenlerin beğeniyle takip ettiği Star TV de ekrana gelen Sol Yanım dizisisinin yapımcılığını BKM üstlenirken, Senaryosu ise Melis Civelek ve Özlem Çadırcı’nın kaleminden çıkıyor. Sol yanım uyarlama mı çekildi? Sevilen dizi Sol Yanım Dizisi Hangi Yabancı Diziden Uyarlama Çekiliyor? Sol Yanım çalıntı mı, uyarlama dizisi adı nedir? Sol Yanım oyuncuları kimdir?

Dizinin ilk bölümünde, Özge Yağız'ın canlandırdığı Serra aşkını ve Tolga Mendi'nin canlandırdığı Selim'i konu alan Sol Yanım dizisi, gizem ve entrika dolu bir hikaye işleniyor. Özge Yağız’ın canlandırdığı Serra karakteri , genç yaşta önemli sorumluluklar alan, özel bir üniversiteye burslu devam eden, akşamları bir otelde çalışan güzel ve başarılı bir genç kızı anlatıyor.

Sol Yanım Dizisi Hangi Yabancı Diziden Uyarlandı?


Dizinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından Zengin kız Fakir Oğlan aşkı ve üniversite hayatı konusu ile izleyiciler tarafından Show TV'nin eski dizilerinden biri olan Feriha Koydum adlı diziye benzetildi. İlgiyle takip edilen dizinin nereden uyarlama olduğunu merak edenler için dizinin çalıntı ve ya uyarlama olmadığı açıklandı.

Sol Yanım oyuncu kadrosu


Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Efe Taşdelen, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Özgür Ergül, Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı Cem Tuğluk, , Ayşe Kırca, Hasret Usneker yer alıyor.