Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 00:31   Güncelleme : 08-01-2021 00:31

Sol Yanım 7. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Burak Kim Star TV, Sol Yanım 6. Son Bölüm Full İzle!

Sol Yanım 7. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı Star Tv'yi İzleyin!…. Sevilen dizisi Sol Yanım 7 Ocak Perşembe günü seyirci ile buluştu. Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekrana kilitleyen Sol Yanım, bomba gibi yeni bir bölümle ekranlara geliyor. Sol Yanım 8. Bölüm'de neler olacak? Merakla beklenen Sol Yanım 7 Bölüm Fragmanı sizlerle...

Sol Yanım 7. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Burak Kim Star TV, Sol Yanım 6. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sol Yanım 7. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Burak Kim Star TV, Sol Yanım 6. Son Bölüm Full İzle! Star TV'nin sevilen dizisi Sol Yanım son bölüm ile ekrana geldi. 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sol Tarafım'ın yeni bölümü geçtiğimiz günlerde ekrana geldi. Son bölümün ardından izleyiciler Sol Yanım'ın 8. bölüm fragmanını keşfediyor. Perşembe akşamları izleyicilere sunulan heyecan verici konuyu, oyuncularla ve solla ilgili detayları araştırdık. Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği Sol Yanım'ın yönetmenliğini Serdar Gözelekli, senaristliğini ise Melis Civelek üstleniyor. Dizi, geçmişten geleceğe taşınan aşk ve tesadüflerin hikayesini konu alıyor.

Selim Serra'yı barış yapmaya nasıl ikna edecek? Biricik'in Ali ile işbirliğinin maliyeti ne olacak? Asena'nın hamileliği Kutlusay'daki dengeleri nasıl değiştirecek? Burak'ın dönüşü Selim ile Serra arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecek? Serra'nın hayal kırıklığı, Selim'in çevresindeki kızlarla rekabet edemeyeceğine inanarak kendisini defalarca sorgulamasına neden olur. Selim, Biricik'in girişimlerini görmezden gelip Serra'yı birlikte yemeye ikna ettiğinde aşk yeniden alevlenir. Kızının Selim'e aşık olduğunu gören Nilgün, Selim'in kapısına gelmesine engel olamaz.

Sol Yanım 7. Bölüm Fragmanı İzle

Barış ile yakın ilişkisi ortaya çıkan Asena, İhsan tarafından tehdit edilir. Hamile olduğunu öğrenen Asena, bebeğinin evliliğini tekrar rayına oturtabileceğini düşünüyor. Bu yüzden önündeki tüm engelleri yıkmaya hazır.

Sol Yanım 6. Son Bölüm Full İzle!

Ali'nin şantajı karşısında Bircik zor duruma düşer. Öte yandan Nazlım'ı Serra'yı komploya sokmak için kullanmaya çalıştığında olaylar anlaşılmaz hale gelir. Biricik'in kurtarılmasına gelebilecek tek isim, sonunda iyileşen Burak olacaktır.