Medya
Giriş Tarihi : 11-02-2021 00:41   Güncelleme : 11-02-2021 00:42

Sol Yanım 12. Bölüm Fragmanı İzle Star Puhu TV Youtube Yeni Bölüm Tanıtım dizi final olacak mı? Sol Yanım 11. Son Bölüm Full İzle!

Sol Yanım 12. Bölüm Fragmanı İzle Star Puhu TV Youtube Yeni Bölüm Tanıtım dizi final olacak mı? Sol Yanım 11. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sol Yanım 12. Bölüm Fragmanı İzle Star Puhu TV Youtube Yeni Bölüm Tanıtım dizi final olacak mı? Sol Yanım 11. Son Bölüm Full İzle! Sol Yanım Gelecek hafta 12. Bölüm  fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 11. Bölüm tek parça izle! Serra burs teklifini kabul edecek mi? Serra, Nilgün ile İhsan arasındaki ilişkiyi nasıl öğrendi? Asena konakta kalabilecek mi? Burak ile Serra arasında ne olacak? Selim'in Serra'dan sakladığı farklı bir hayatı var mı? Otel odasındaki tartışmanın ardından Selim ve Serra'nın yolları yeniden ayrılık noktasına ulaşır. Serra, annesinin İhsan ile olan geçmişini öğrenir ve bu sırrı ondan sakladığı için annesinden hesabını sorar. Burak'ın maddi sıkıntılarını bilen Serra, ona mahallede bir ev bulur. Selim, Burak ve Serra'nın yakınlığını anlayamaz. Serra ile Burak'ın arasına soğuk geldiğinde Selim'in limanı Eşsiz olur. Burak'ın mahalleye taşınmasının ardından kazanın gündeme gelmesi ihtimali Barbar'ı endişelendiriyor.
 
Asena'nın hamileliği, evdeki tartışmaların odak noktası haline gelir. Oyunları ortaya çıkan Asena iyi köşeye sıkışmış durumda. İhsan, Nilgün'le tanışmak için elinden geleni yapar. Selim, Serra'ya kendini affettirebilecek mi? Serra ve Selim'in ilişkisi bitiyor mu? Nilgün, İhsan'dan hesap sormaya gittiğinde nasıl karşılanacak? Selim, Asena'nın kurduğu tuzağı ortaya çıkaracak mı? Burak yaptığına pişman mı? Nilgün'ün kapısını çalan gizemli kişi kimdir? Selim, Nazlım'la konuşup gerçeği öğrenince Ali'den hesap sorar ve Asena'nın yaptıklarını anlatmasını ister. Nilgün ise kızının hırsız olarak ima edilmesinden son derece rahatsızdır.

Sol Yanım 12. Bölüm Fragmanı İzle

İhsan'la konuşmak için ofise gider ve Burak'ın babasının maddi imkanlarını kestiği zaman Burak'ın babası parasızlıkla karşı karşıya kalır. Burak durumunu herkesten gizlerken Serra konuşurken Burak'ın babasına kulak misafiri olur ve Burak ile Biricik Serra'yı tartışır.

Sol Yanım 11. Son Bölüm Full İzle!

Burak, Biricik'e Serra'nın yenilgisini kabul etmesini söylerken yavaş yavaş bu entrikalardan sıkıldığını hissediyor. Gerçeği öğrenen Selim, bir suçluluk duygusuyla mahvolur. Serra öfkesini yatıştırmak için tüm gücüyle kendini affetmeye çalışır ama Serra bu hakareti kabul edemez.